Mora VTS 555 DXB


Vestavná trouba, Energetická třída A, Kapacita: 77 l, Počet funkcí: 12, Vestavěný displej, Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový, Gril, Výška: 59,5 cm, Šířka: 59,5 cm, Hloubka: 56,4 cm. Více info


Cena 7 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 80 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,8 / 5

90% Kvalita
Výborná

85% Hodnota za peníze
Výborná

4 dva nákupy

Zobrazit 4 recenze

Popis produktu

Vestavná trouba Mora VTS 555 DXB v elegantním provedení černého skla je zařazena do úsporné energetické třídy A. Celkovým objemem trouby 77 l nabízí 12 různých programů s přesnou regulací teploty v rozmezí 50-300 °C. Určitě oceníte také speciální program na čištění trouby Eco Clean, program pizza, gril, auto program a 2 programy pečení v páře. Ovládání je umístěno vepředu prostřednictvím 2 zasouvacích knoflíků a dotykového displeje. Dvířka trouby Mora VTS 555 DXB disponují dvojitým sklem. Pro snadnou manipulaci s pokrmy zajisté oceníte praktický teleskopický výsuv (1 úroveň).

 

 

 

Prostor navíc

Vestavná trouba Mora VTS 555 DXB má objem až 77 litrů, takže v ní můžete péct i mimořádně velké porce jídla nebo použít plechy o šířce až 46 cm. Vnitřek trouby má smaltovaný povrch pro lepší odraz tepla a izolaci. Přípravu jídla můžete sledovat přes prosklené dveře.

Ilustrační obrázek

Předehřátí trouby

Už žádné dlouhé čekání! Rychlý předehřev trouby šetří váš čas a troubu zahřeje za 5 minut na 200 ˚C. Zvukový signál vás upozorní, že je trouba správně předehřátá a můžete začít péct.

Ilustrační obrázek

Chléb i doma

Upečte si doma voňavý chléb v troubě Mora. Stačí vybrat program Extra pára a ten se o vše postará. Chléb bude po upečení krásně nadýchaný s křupavou kůrkou. Pro přípravu pizzy má speciální program Pizza s teplotou až 300 ˚C. Vaše pizza bude během několika minut upečená a bude mít chutnou kůrku jako z kamenné pece.

Ilustrační obrázek

Víceúrovňové pečení

Připravte nedělní oběd pro více hostů snadno a rychle v troubě Mora VTS 543 BW. Jídlo můžete připravovat až na 5 pečicích plechách najednou. I při víceúrovňovém pečení bude jídlo rovnoměrně propečené.

Ilustrační obrázek

Zdravější fritování

Už žádné smažení se spoustou oleje. Připravte si jídla zdravějším způsobem. Kuřecí křidélka nebo hranolky s minimálním použitím oleje. Další skvělý program pro pomalé pečení je vhodný pro přípravu masa, ryb i pečiva. Maso se peče pomalu a rovnoměrně, čímž si zachová svoji šťavnatost a jemnost.

Ilustrační obrázek

Program Eco Clean

Vestavná trouba je vybavena funkcí EcoClean, která k odstranění nečistot využívá sílu páry. Čištění je snadné. Do předehřáté trouby vložte plech s vodou a spusťte 30minutový program čištění. Poté se nečistoty setřou hadříkem.

Ilustrační obrázek

Gratinování

Trouba je vybavena funkcí automatického gratinování, kterou oceníte například při přípravě pizzy nebo drůbeže. Následně se spustí velké grilovací těleso při teplotě 300 ˚C po dobu 10 minut. Funkci lze aktivovat nejdříve po 10 minutách pečení.

Ilustrační obrázek

Vlastní nastavení

Přizpůsobte si nastavení trouby podle sebe. Nastavte si hlasitost zvukových signálů, úroveň osvětlení displeje nebo rychlý předehřev k vybraným jídlům. Adapativní funkce si pamatuje, jaká byla délka pečení při posledním pečení. Po aktivaci nočního režimu trouba automaticky ztlumí displej během noci.

Ilustrační obrázek

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Třída energ.účinnosti A
Celk.vn.kapacita trouby 77 L
Gril Ano
Celkový výkon trouby 3500 W
Typ čištění EcoClean
Horkovzdušná funkce Ano
Počet funkcí 12

Návody a manuály

Hodnocení

4,8 / 5

4 recenze Mora VTS 555 DXB

90% Kvalita
Výborná

85% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

František

4. 12. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


spokojenost


Petr

12. 9. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


Kvalitní za rozumné peníze


Marcela

20. 7. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Dobrá

Hodnota za peníze DobráMiroslav

24. 4. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná


Kvalitní produkt za solidní peníze.