Mora K 5250 AW


Kombinovaný sporák, Energetická třída A, Objem trouby: 62 l, Plynová varná deska, 4 varných zón, Celkový výkon trouby: 2200 W, bílá barva, Výška: 85 cm, Šířka: 50 cm, Hloubka: 59,4 cm. Více info


Cena 7 490 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 75 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Kombinovaný sporák Mora K 2240 CW v bílém provedení nabízí 4 plynové hořáky a multifunkční troubu. Hořáky jsou vybaveny integrovaným zapalováním a pojistkou STOP GAS. Trouba o objemu 62 litrů je zařazena do energetické třídy A. Je vybavena 8 možnostmi ohřevu, programem Pizza, programem pro přípravu hotových a mražených jídel, funkcí ECO Clean, osvětlením a možností regulace teploty od 50 do 275 °C. Obsahuje také rošt a praktický úložný prostor.

 

 

 

Jednoduchý, ale účelný

Mora K 5250 AW je volně stojící kombinovaný sporák v bílém provedení. Hořáky se ovládají pomocí otočných knoflíků, které jsou umístěny v přední části. Integrované zapalování hořáků je navrženo přímo v samotném ovládacím knoflíku, pouhým otočením požadovaného knoflíku rukou se automaticky zapálí plynový hořák. Hořáky jsou kryty dvoudílnou smaltovanou mřížkou STABIL PLUS, která zajišťuje bezpečný pohyb nádobí ve všech směrech. Sporák je také vybaven praktickou odkládací přihrádkou ve spodní části, kam můžete uložit plechy na pečení nebo jiné kuchyňské náčiní.

StopGas

Hořáky jsou vybaveny bezpečnostními pojistkami StopGas, které zabraňují náhodnému vypnutí a případnému úniku plynu. Pojistka automaticky vypne přívod plynu, pokud dojde k náhodnému zhasnutí plamene, a to i v případě, že obsah hrnce přeteče nebo dojde k průvanu. Zaručuje maximální bezpečnost při vaření.

 • Levá přední část Ø 5,4 cm 1 kW
 • Pravá přední Ø 9,9 cm 3 kW
 • Levá zadní Ø 7,4 cm 1,9 kW
 • Pravá zadní Ø 7,4 cm 1,9 kW

Funkce trouby

Trouba je elektrická, má objem 62 l a nabízí přesnou regulaci teploty od 50 do 275 °C. Má 8 funkcí pečení, program pro přípravu hotových a zmrazených jídel, chladná dvířka trouby a praktické vnitřní osvětlení. Speciální program čištění trouby ECO CLEAN zajistí, že vnitřek trouby vyčistíte bez větší námahy. Spodní část trouby poskytuje úložný prostor pro plechy na pečení nebo jiné kuchyňské náčiní.

Způsoby vytápění

 • Program Pizza 275 °C
 • Program mražených a hotových jídel
 • EcoClean - parní čištění
 • Horní a dolní topné těleso
 • Kruhové těleso s ventilátorem
 • Spodní vějířový prvek
 • Spodní topné těleso

Program EcoClean

Tento program usnadňuje čištění trouby. Stačí například nalít 0,5 litru vody do pečicího plechu a na ovladači trouby zvolit program EcoClean. Přibližně po 30 minutách uvidíte výsledek - viditelně čistý vnitřek trouby včetně plechů a pečicích desek. Pára uvolní mastnotu a změkčí zapečené skvrny, které pak stačí otřít hadříkem a trouba bude čistá a připravená k dalšímu použití.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ varné desky Plynová
Gril Ne
Počet hořáků/varných zón 4
Počet plynových hořáků 4

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Mora K 5250 AW

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi