Mora CMDN 3054 S


Kombinovaná chladnička, Energetická třída E, Objem chladničky: 188 l, Objem mrazničky: 67 l, Roční spotřeba energie: 215 kWh, Maximální hlučnost: 38 dB, Dvouokruhový No Frost, Šířka: 55 cm, Výška: 180 cm. Více info


Cena 8 702 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 87 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Mora CMDN 3054 S ve stylovém nerezovém provedení má objem 255 l. Chladicí část nabízí objem 188 l a mrazicí část 67 l. Je vybavena technologií NoFrost Plus, systémem proudění vzduchu Multiflow 360°, LED displejem, elektronickým ovládáním nebo možností změny směru otevírání dveří. Maximální hlučnost činí 38 dB.

Mora CMDN 3054 S

Kombinovaná chladnička Mora CMDN 3054 S v elegantním nerezovém provedení se skvěle hodí do každé kuchyně. S celkovým objemem 255 litrů poskytne dostatek prostoru pro všechny vaše potraviny. Potěší také svou nízkou hlučností pouhých 38 dB, takže vás nebude nijak rušit.

Chladicí část

Chladicí část kombinované chladničky má objem 188 litrů. Vnitřní prostor tvoří čtyři skleněné police (výškově nastavitelné) a prostorná zásuvka na ovoce a zeleninu. Ve dveřích jsou také 4 praktické police pro uložení lahví nebo drobných potravin.

Mrazicí zóna

Mraznička umístěná ve spodní části má objem 67 litrů. Vnitřní prostor je vybaven 3 plastovými zásuvkami a formou na led. Za 24 hodin dokáže zmrazit 4 kg potravin. Akumulační doba v případě výpadku proudu je 10 hodin.

NoFrost Plus

Kombinovaná chladnička je vybavena beznámrazovou technologií NoFrost Plus, která využívá cirkulaci studeného vzduchu k odstranění vlhkosti z chladničky a mrazničky. Na potravinách ani na vnitřním povrchu spotřebiče se netvoří námraza. Můžete tak zapomenout na odmrazování chladničky a mrazničky.

Rovnoměrné proudění vzduchu

Chladicí část je vybavena systémem proudění vzduchu Multiflow 360°, který zajišťuje rovnoměrnou teplotu v celém chladicím prostoru. Díky tomu nemusíte přemýšlet, která police je vhodná pro který typ potravin.

Závěs dveří lze vyměnit

Chladnička nabízí možnost snadné oboustranné výměny závěsu dveří . Díky tomu můžete flexibilně přizpůsobit otevírání dveří prostoru i sobě.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 55 cm
Výška 180 cm
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti E

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Mora CMDN 3054 S

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Lenka

29. 12. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Cena
  • Velikost
  • Vzhled
  • Tichá

Lednice je absolutně tichá, kromě prvního zapnutí není vůbec slyšet, ideální do bytu 1kk