Mio Cyclo 210

  • Výprodej

GPS navigace, 3,5", 480x320 px displej, Li-Ion baterie, Výdrž: 10 h, Kompas, Interní paměť, Voděodolnost, Akcelerometr, Automatické přepočítání trasy:, Body zájmu:, Trasové body, Snímač rychlosti, Automat. synchronizace s PC:. Více info


Cena 2 998 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 30 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

5,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

4 dva nákupy

Zobrazit 4 recenze

Popis produktu

Profesionální cyklo navigace Mio Cycle 210 v kompaktním provedení disponuje GPS navigací a je tak ideálním partnerem pro vaši jízdu na kole. Je vybavena 3,5" dotykovým displejem s intuitivní strukturou ovládání pomocí tlačítek, s ochranou IPX5 do každého počasí a 10hodinovou výdrží baterie. Předinstalovaná cyklo mapa OpenStreetMaps s možnostmi navigačních a zvukových pokynů, funkcí Kde jsem a POI, důležitými místy pro cyklisty, zajistí, že se už nikdy neztratíte. Měření vzdálenosti, rychlosti, času, nadmořské výšky a spálených kalorií vám dodají motivaci přímo během vaší jízdy. Funkcí Surprise Me a aplikací pro počítače dostanete ze své cyklo navigace Mio Cycle 210 maximum.

Vysoký výkon za každého počasí

Nezáleží na tom, zda se vydáte na krátkou jízdu nebo náročnou cyklo túru, díky cyklo navigaci Mio Cyclo 210 s vestavěnou navigací krok za krokem a předinstalovanými mapami OpenStreetMaps, se můžete na jízdu vydat kdykoliv a kdekoliv. Výdrž 10 hodin, kvalitní 3,5" dotyková obrazovka s rozlišením 480 × 320, hmotnost 146 g a intuitivní ovládání s přehlednými tlačítky zaručí nejlepší zážitek z monitorování vašich výkonů na kole. S ochranným obalem vodotěsnost IPX5, což znamená, že můžete vyrazit v jakémkoliv počasí. Pokud si během jízdy potřebujete odpočinout nebo dostanete defekt, pomocí předinstalované funkce POI (důležitá místa) vám cyklo navigace Mio Cyclo 210 ukáže nejbližší prodejnu cyklistického vybavení, restauraci nebo pohotovostní službu, takže už nikdy nezůstanete bez možností.

Funkce, které vás posunou dál

Abyste dostali ze své cyklo navigace co nejvíce, využijte funkce, které vám usnadní a zpříjemní vaši jízdu. Pomocí funkce ''Kde jsem'' si v případě nouze můžete jednoduše zkontrolovat aktuální polohu i zeměpisnou délku a šířku. Při funkci Typ kola si vyberete, jaké kolo se zařízením právě používáte, a tím si přizpůsobíte nastavení. Zajímavá funkce Surprise me™ je vhodná pro ty, které už nebaví jezdit vždy stejnou trasou a chtěli by experimentovat s něčím novým. Stačí vám nastavit čas nebo vzdálenost podle preference a navigace vám dá na výběr ze 3 překvapivých tras. V neposlední řadě Informace o trase zprostředkují vše důležité pro vaši informovanost, jako jsou čas, rychlost, vzdálenost, nadmořská výška, spálené kalorie a zaznamenává trasu, kterou si můžete prostřednictvím aplikace uložit. Aplikace také nabízí správu zařízení, stahování nových tras a sdílení s ostatními pro inspiraci.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 3.5 "
Rozlišení displeje (px) 480x320
Typ batérie Li-Ion
Výdrž batérie 10 hod.
Akcelerometr Ano
Automat.synchronizace s PC Ano

Hodnocení

5,0 / 5

4 recenze Mio Cyclo 210

80% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Jirka

3. 10. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • spolehlivost, jednoduchost ovládání
  • zatím nic

za ty peníze super


Michal

10. 5. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • velký displej
  • v dané cenové kategorii výborná koupě

PETRA

11. 8. 2020

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • Jednoduché nastavení
  • S
  • Zatím spolehlivě naviguje
  • Spokojenost

Radek

14. 10. 2018

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • Super navigace.