Mio Cyclo 210 Cyklonavigace

Profesionální cyklopočítač Mio Cycle 210 v kompaktním provedení, disponující GPS navigací, je ideálním partnerem pro vaši jízdu na kole. Vybaven je 3,5" dotykovým displejem s intuitivní strukturou ovládání pomocí tlačítek, s ochranou IPX5 do každého počasí a 10 h výdrží baterie. Posune tak vaše limity i v nejtěžším terénu. Předinstalovaná cyklomapa OpenStreetMaps s možnostmi navigačních a zvukových pokynů, funkcí Kde jsem a POI, důležitými místy pro cyklisty, zajistí, že se už nikdy neztratíte. Měření vzdálenosti, rychlosti, času, nadmořské výšky, spálených kalorií a dalších, vám dodají motivaci přímo během vaší jízdy. Funkcí Surprise Me a aplikací pro počítače dostanete ze svého cyklopočítače Mio Cycle 210 maximum. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 15 %

Popis produktu

Vysoký výkon za každého počasí

Nezáleží na tom, zda se vydáte na krátkou jízdu nebo náročnou cyklotúru, díky cyklopočítači Mio Cyclo 210 s vestavěnou navigací krok za krokem a předinstalovanými mapami OpenStreetMaps, se můžete na jízdu vydat kdykoliv a kdekoliv. Výdrž 10 hodin, kvalitní 3,5" dotyková obrazovka s rozlišením 480 x 320, hmotnost 146 g  a intuitivní ovládání s přehlednými tlačítkami zaručí nejlepší zážitek z monitorování vašich zážitků na kole. S ochranným obalem má zařízení vodotěsnost IPX5, což znamená, že můžete vyrazit v jakémkoliv počasí. Pokud si během jízdy potřebujete odpočinout nebo dostanete defekt, pomocí předinstalované funkce POI (důležitá místa) vám cyklopočítač Mio Cyclo 210 ukáže nejbližší prodejnu cyklistického vybavení, restauraci nebo pohotovostní službu, takže už nikdy nezůstanete bez možností.

Funkce, které vás posunou dál

Abyste dostali ze svého cyklopočítače co nejvíce, využijte možnosti funkcí, které vám usnadní a zpříjemní vaši jízdu. Pomocí funkce ''Kde jsem'' si v případě nouze můžete jednoduše zkontrolovat aktuální polohu i zeměpisnou délku a šířku. Při funkci Typ kola si vyberete, jaké kolo se zařízením právě používáte, a tím si přizpůsobíte nastavení. Zajímavá funkce Surprise me™ je vhodná pro ty, které už nebaví jezdit vždy stejnou trasou a chtěli by experimentovat s něčím novým. Stačí vám nastavit čas nebo vzdálenost podle preference a Mio Cyclo 210 vám dá na výběr ze 3 překvapivých tras. V neposlední řadě Informace o trase zprostředkují vše důležité pro vaši informovanost, jako jsou čas, rychlost, vzdálenost, nadmořská výška, spálené kalorie a zaznamenává trasu, kterou si můžete prostřednictvím aplikace uložit. Aplikace také nabízí správu zařízení, stahování nových tras a sdílení s ostatními pro inspiraci.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Úhlopříčka 3,5 "
  • Rozlišení displeje (px) 480x320
  • Typ baterie Li-Ion
  • Výdrž baterie 10 hod.
  • Akcelerometr Ano
  • Automat.synchronizace s PC Ano

Další vlastnosti

Značka: Mio
Voděodolný: Ano
Automat.synchronizace s PC: Ano

Display/Grafika

? Úhlopříčka: 3,5 "
? Rozlišení displeje (px): 480x320

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: stříbrná
Šířka: 68 mm
Výška: 114 mm
Hmotnost: 146 g
Hloubka: 18 mm

Funkce

? GPS: Ano
Akcelerometr: Ano
Barom.výškoměr/barometr: Ne
Snímač rychlsoti: Ano
Snímač výkonu: Ne
Alarm na bouřku: Ne

Obsah balení

Obsah balení: držák na kolo

Baterie

Typ baterie: Li-Ion
Výdrž baterie: 10 hod.

Datové uložiště

Interní paměť: Ano

Konektivita

Bezdrátové: Ne

Navigace

Automat.přepočítání trasy: Ano
Možnost přidat body zájmu: Ano
Kompas: Ano
Trasové body: Ano

Ostatní

Kód produktu: 5,42003E+12

Všechny parametry

Recenze Mio Cyclo 210 Cyklonavigace

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Radek, 14.10.2018

  • Super navigace.

Příslušenství k Mio Cyclo 210 Cyklonavigace