Miele M7244TC EDST

Nákupem získáte 349,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavná mikrovlnná trouba Miele M7244TC EDST v nerezovém provedení se senzorovým ovládáním má textový displej. Její provoz je možný jako samostatná mikrovlnná trouba, gril, nebo umožňuje také udržovat teplotu pokrmů. Nabízí automatické programy. Dvířka mikrovlnné trouby Miele M7244TC EDST se otevírají dolů pomocí madla a jsou vybaveny jemným zavíráním SoftClose. Objem vnitřního topného prostoru dosahuje 46 l. Skleněný otočný talíř má průměr 40 cm. Maximální mikrovlnný výkon dosahuje 900 W. Dodávané příslušenství: grilovací rošt, tácek Gourmet. Tlačítko Popcorn umožňuje snadnou přípravu popcornu v pohodlí domova. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

XL prostor

Vestavná mikrovlnná trouba Miele M7244TC EDST je v elegantním nerezovém provedení. Vybavená je senzorovým ovládáním DirectSensor. Disponuje velkým vnitřním objemem 46 litrů. Vnitřní prostor je zhotoven z nerezové oceli pro efektivní rozptyl mikrovln. Led osvětlení vnitřního prostoru vám poskytne dokonalý přehled o přípravě pokrmu. Dvířka mikrovlnné trouby jsou vybaveny rafinovaným tlumícím mechanismem. Dvířka se díky SoftClose jemně zavírají.


Automatické programy

Mikrovlnná trouba poskytuje automatické programy pro rozmrazování a přípravu jídla s maximálním mikrovlnným výkonem 900 W. Automatické programy nabízejí komfortní přípravu pokrmů. Stačí zvolit požadovaný program a nastavit hmotnost připravovaného pokrmu. Výkon a čas přípravy si mikrovlnná trouba nastaví sama. Není nutná žádná další kontrola ani obsluha a výsledky budou dokonalé.

Quick mikrovlnka

Zvyšovat výkon můžete pomocí jednoho prstu a tlačítka Start. Jedno zatlačení je 30 sekund provozu, 2 stlačení 60 s. a 3 stlačení 120 sekund. Tři nejvíce používané hodnoty můžete předem naprogramovat. Poté se automaticky vypne.


Připravte si popcorn tisknutím tlačítka

Pokud si chcete v pohodlí domova podívat film a bez popcornu to není ono, s vestavěnou mikrovlnnou troubou už to není problém. Pouhým stisknutím tlačítka připravíte doma chutný popcorn. Časy i výkon jsou optimálně přizpůsobeny běžnému obsahu sáčku 100 g. Pokud máte raději křupavý, časy si jednoduše nastavte individuálně podle chuti.

Automaticky udržuje teplotu

Pokud připravíte jídlo dříve než ho plánujete servírovat, určitě využijete funkci automatického udržování teploty. Ta udrží pokrmy až 15 minut na servírovací teplotě velmi jednoduše. Automatika se sama zapne, když se do 2 minut po ukončení programu neotevřou dvířka ani nestiskne žádné tlačítko.

Bezpečnost

Zablokování zprovoznění dotykem jednoho prstu ochrání vaše děti před možným úrazem. Kromě toho nastavení door znemožní spuštění Přádná trouby. Mikrovlnná trouba bude zablokována dokud nepřijde k otevření a zavření dveří.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Typ ovládání elektronické
  • Gril Ano
  • Vnitřní objem 46 L
  • Mikrovlnný výkon 900 W

Další vlastnosti

Značka: Miele
Vnitřní objem: 46 L
Výkon grilu: 1500 W
Mikrovlnný výkon: 900 W
Deakt.otočného talíře: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 59,5 cm
Šířka pro zabudování: 56,8 cm
Výška: 45,6 cm
Hloubka: 56 cm
Hmotnost: 29,2 Kg
Hloubka pro zabudování: 55 cm
Výška pro zabudování: 46,2 cm

Obsah balení

Obsah balení: tác na grilování Gourmet

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Počet programů: 40
Gril: Ano
Integrované hodiny: Ano
Otočný talíř: Ano

Vzhled

Typ ovládání: elektronické
Kovový Rámeček: Ne

Ostatní

Kód produktu: 85165000

Všechny parametry

Recenze Miele M7244TC EDST

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Miele M7244TC EDST