Miele KWT7112 iG ed/cs

Vestavná vinotéka Miele KWT7112 iG ed / cs je luxusní výrobek vhodný nejen pro milovníky vína. Je vysoce flexibilní díky FlexiFrame Plus. Umožňuje paralelní uskladnění vína díky 3 samostatným teplotním zónám. Aktivní filterActive AirClean pohlcuje nepříjemné pachy v interiéru. Dokonalý přehled o uloženém víně dodá LED osvětlení. Čelní sklo vinotéky Miele KWT7112 iG ed / cs je tónovaná s UV filtrem. Dvířka jsou vybaveny i tlumeným zavíráním SoftClose. Výsuvné odkládací rošty umožňují bezpečnou manipulaci a ukládání vína. Ovládání vinotéky je elektronické prostřednictvím TouchControl. Celkový objem 46 l nabízí dostatečné místo pro uskladnění až 18 lahví. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Třída energetické účinnosti 2021: G

Popis produktu

Bezpečné umístění

Elegantní vinotéka Miele KWT7112 iG ed/cs s kapacitou 46 l nabízí dostatečné místo pro uskladnění 18 lahví. V interiéru se rošty lze uložit v podélném i v příčném směru, aby se i láhve s velkým průměrem, např. láhve Magnum, dali bezpečně skladovat. Víno tak pohodlně uskladníte v ideální poloze.

Ochrana proti UV záření

Vinotéka disponuje kvalitními bezpečnostními dveřmi, které zajišťují dokonalou bezpečnost a spolehlivé uskladnění pro množství lahví lahodného vína. Tónované čelní sklo je mimořádně odolné a pevné a zajišťuje maximální spolehlivost. Navíc obsahuje UV filtr, který chrání víno před znehodnocením. Vychutnejte si chutné chlazené víno se svými přáteli či rodinou díky skvělé vinotéce.

Temperující zóny

Vinotéka má k dispozici až 3 teplotní zóny. Každá z nich má individuálně regulovanou temperující zónu. Umožňuje tak skladovat v ideálních teplotních podmínkách až 3 druhy vína (např. Červené víno, bílé víno, šampaňské nebo sekt).

LED osvětlení interiéru

Při vyjímání či vkládání vína do vinotéky, je třeba silné vnitřní osvětlení pro dokonalý přehled a viditelnost. Šikovná podstavná vinotéka je vybavena silnými LED žárovkami, které celý interiér dokonale osvítí. Tak budete mít dokonalý přehled o každé láhvi, co se ve vinotéce nachází. LED žárovky jsou však nejen velmi silné a jasné, ale i mimořádně úsporné. Díky nim budou vaše účty za energie podstatně nižší. Navíc nevytváří ve vnitřním prostoru téměř žádné teplo, což opět zaručuje ideální prostředí pro skladování vína. A to už je určitě významným pozitivem této skvělé vinotéky.

Nejlepší podmínky pro skladování

Ventilátor zajišťuje ve vinotéce cirkulaci vzduchu pro zajištění rovnoměrné teploty a vlhkosti v zduch v chladicím prostoru. Zajistí tak konstantní podmínky pro skladování vína. Vlhkost vzuchu kolem 70% navíc ochrání korek před vysušováním.

Účinná ochrana proti pachům

Už žádné nepříjemné pachy ve vinotéce. Díky účinné ochraně Active AirClean se v kvalitní vinotéce nemusíte pachů obávat. Tato unikátní technologie účinně zabrání tvorbě pachů a zanechá celý interiér bez zápachu. Stará se o to dokonalá kombinace aktivního uhlí a přírodního chitosanu. Zabrání šíření pachů a celý vnitřní prostor bude čistý a voňavý.

Šetrné zavírání dveří se SoftClose

Dvířka vinotéky disponují zavíráním SoftClose. Díky němu se zavírají tiše a šetrně téměř samy. Integrované tlumení chrání skladované víno před nežádoucími vibracemi, které vznikají při prudkém zavření dveří. Dodatečné zavírání SoftClose dvířka vinotéky zavírá při úhlu otevření 30 ° automaticky. Umožňuje tak skladovat víno absolutně bezpečně.

Push2open

Podstavné vinotéky Miele s Push2open se otevřou téměř samy. Jemným zatlačením skleněných dvířek se aktivuje automatika otevírání. Dvířka se jemně vysunou, abyste mohli pohodlně sáhnout za ně a kompletně je otevřít. Vinotéky Miele s Push2open se dodávají zcela bez rukojetí a dají se tak optimálně a plošně integrovat do každé kuchyně a obytného prostoru.

 

 

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Počet polic 3
  • Celkový čistý objem 46 L
  • Kapacita lahví 18
  • Třída energetické účinnosti 2021 G

Další vlastnosti

Značka: Miele
Počet teplotních zón: 1
Kompresor: Ano
Tepelný rozsah: 5 - 20

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šírka: 59,5 cm
Výška: 45,5 cm
Hloubka: 55,9 cm
Hmotnost: 36 Kg

Obsah balení

Obsah balení: Filtr Active AirClean

Hlučnost

Maximální hlučnost: 32 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Vzhled

Počet polic: 3
Celkový čistý objem: 46 L
Celkový hrubý objem: 46 L
Kapacita lahví: 18
Materiál polic: drevo

Energetické údaje

Roční spotřeba energie: 116 kWh
Klimatická třída: SN-ST
? Třída energetické účinnosti 2021: G

Ostatní

Kód produktu: 84185090

Všechny parametry

Recenze Miele KWT7112 iG ed/cs

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Miele KWT7112 iG ed/cs