Miele KFN 4374 ED


Kombinovaná chladnička, Energetická třída E, Objem chladničky: 237 l, Objem mrazničky: 89 l, Roční spotřeba energie: 238 kWh, Maximální hlučnost: 39 dB, Šířka: 60 cm, Výška: 186 cm. Více info


Cena 24 490 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 2 449 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Miele KFN 4374 ED v nerezovém provedení nabízí celkový objem 326 litrů. Chladicí část má objem 237 l a mraznička 89 l. Je vybavena technologií DailyFresh ExtraCool, NoFrost, LED osvětlením a rovnoměrným chlazením DynaCool. Maximální hladina hluku dosahuje 39 dB.

Chladicí část

Kombinovaná chladnička Miele KFN 4374 ED nabízí dostatečný objem chladicí části a 237 litrů. Potraviny můžete ukládat na tři přizpůsobené skleněné police nebo na výškově nastavitelné police umístěné ve dveřích. Nechybí ani držák na lahve. K dispozici jsou také 2 zásuvky s nastavitelnou teplotou.

Mrazicí oddíl

Mrazicí část má objem 89 litrů a nabízí 3 plastové zásuvky pro uložení zmrazených potravin. Dokáže zmrazit až 10 kg surovin za 24 hodin, což je opravdu velká výhoda. Zároveň je také mimořádně odolný vůči poruchám a výpadkům proudu. I v tomto případě zaručuje perfektní výsledky, protože uchovává potraviny v chladu po dobu 13 hodin. Nemusíte se tedy obávat, že by se během poruchy zkazily a zkazili.

DynaCool

Dokonalé skladování potravin zajišťuje rovnoměrné proudění vzduchu pomocí integrovaného ventilátoru. Systém DynaCool zajišťuje optimální vlhkost a teplotu v každém prostoru chladničky. Pro chlazení nápojů nebo výrobu kostek ledu můžete použít funkci superchlazení nebo supermrazení.

NoFrost

S funkcí NoFrost už nikdy nebudete muset chladničku Miele odmrazovat. Při cirkulačním chlazení je studený a suchý vzduch rozváděn rovnoměrně, takže se uvnitř netvoří led. Díky tomu se vaše zmrazené potraviny nepokryjí vrstvou ledu a zásuvky lze pohodlně otevírat a zavírat bez rušivé vrstvy ledu. NoFrost nabízí maximální pohodlí při zmrazování a odstraňuje nutnost pracného odmrazování - navždy.

Osvětlení LED

V porovnání s běžnými žárovkami jsou LED žárovky obzvláště energeticky úsporné a mají výrazně delší životnost. Nepřímé osvětlení vytváří působivou atmosféru a podtrhuje vysokou kvalitu materiálů. LED osvětlení je bezúdržbové a zajišťuje optimální osvětlení vnitřního prostoru.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 60 cm
Výška 186 cm
Dvouokruhový NoFrost Ne
Třída energetické účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Miele KFN 4374 ED

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi