Logitech G333 fialová


Headset, Frekvenční rozsah: 20-20000 Hz, Impedance: 24 ohm, Citlivost: 101,6 dB, Vestavěný mikrofon, Ovládání hlasitosti, 3,5 mm jack, USB-C, fialová. Více info

Barva


Cena 1 390 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 14 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Herní sluchátka Logitech G333 ve fialovém provedení mají odolný hliníkový kryt. Kvalitní reprodukci zvuku poskytnou duální dynamické měniče s frekvenčním rozsahem 20 Hz až 20 kHz, impedancí 24 ohmů a citlivostí 101,6 dB. Bezproblémovou komunikaci umožní integrovaný mikrofon. Ve výbavě nechybí ovládání na kabelu. Připojení zajišťuje kabel s 3,5mm jack konektorem. Balení obsahuje i měkké silikonové ušní nástavce ve třech velikostech, adaptér 3,5mm jack na USB-C i praktické pouzdro.

Herní duální dynamické měniče

Sluchátka Logitech G333 jsou navržena pro optimální herní zážitek. Disponují duálními dynamickými měniči, jedním pro výšky/středy a druhým pro basy, které poskytnou bohatý zvuk a věrnou reprodukci.

Integrovaný mikrofon a ovládací prvky

Bezproblémovou komunikaci zajistí vestavěný mikrofon. Ovládací prvky umožňují plynule spouštět nebo pozastavovat přehrávání i ovládat hlasitost.

Atraktivní vzhled

Spolehlivý a odolný hliníkový kryt má atraktivní vzhled. Sluchátka ve fialovém provedení jsou dodávána s měkkými silikonovými ušními nástavci ve třech velikostech. V balení naleznete také adaptér 3,5mm jack na USB-C i praktické pouzdro.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný mikrofon Ano
Frekvenční rozsah (Hz) 20-20000 Hz
Citlivosť 101.6 db
Impedance 24 OHM
Styl nošení do uší
Typ headsetu běžné
Bezdrátové Ne
Konektor USB-C, 3,5 mm jack

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Logitech G333 fialová

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi