Lednice bez výparníku Zobrazit popis

Do první lednice, která pochází z roku 1911, se vešlo pouze pár potravin a stála tolik peněz jako dva automobily. Dnes do lednice umístíte i týdenní nákup pro několikačlennou rodinu, aniž by vám lednice zabírala celou kuchyni. A navíc za ni nemusíte utratit všechny úspory. Lednice bez výparníku vám poskytne až 390 litrů čistého objemu.

Produkty

Lednice bez výparníku: Ideální varianta (nejen) na chatu

Lednice bez výparníku je vhodnou variantou nejen do velké domácnosti, kde hrajete o úložný prostor, ale taky na chatu, kde potřebujete uskladnit chlazené potraviny, ale mrazák by vám byl k ničemu

Samozřejmě si nemusíte pořizovat lednici s objemem 200 litrů. Spolehlivě vám postačí lednice bez výparníku s objemem mezi 39 až 102 litry. I když pořizujete lednici „pouze“ na chatu, nezapomeňte při výběru myslet na energetickou třídu: Ideální je lednice bez výparníku kategorie A+++, aby potřeba energie byla co nejnižší.

Jakou lednici bez výparníku si vybrat?

Stejně jako kombinovaných lednicamerických lednic, i lednic bez výparníku existuje nespočet. Rozhodující pro vás tedy bude nejspíš objem a design. 

Při výběru objemu počítejte s tím, že jedna osoba by měla mít zhruba 70 litrů chladicího prostoru. Pro pětičlennou rodinu to tedy vychází na lednici s objemem zhruba 350 litrů. S výběrem designu už to však bude o něco složitější, jelikož výběr je opravdu pestrý. Jednoduchost se skrývá v bílé lednici bez výparníku, ale pokud chcete experimentovat šedá lednice v retro designu nebo modrá lednice v retro designu jsou to pravé ořechové.