Americké lednice Zobrazit popis

Máte pocit, že už den po nákupu zeje vaše lednice prázdnotou? S americkou lednicí se vám tento problém podaří vyřešit. Objem americké lednice může být až 685 litrů. Kromě velkého prostoru vám toho však nabídnou mnohem víc: Dávkovač vody, výrobník ledu nebo technologii Door-in-door, díky které snížíte energetickou spotřebu lednice.

Třída energetické účinnosti 2021 ?

Zásobník vody

Výrobník ledu

Vestavěný displej

Přihrádka Fresh Zone

Teplotní alarm

No Frost (mrazák)

Dvouokruhový NoFrost

Připojení na přívod vody

Možnost přepnutí mrazící části na chladící

Produkty

Americká lednice: Ideální varianta pro velkou rodinu

Přemýšlíte nad pořízením americké lednice? Počítejte s tím, že zabere více místa, takže se hodí zejména do velké kuchyně. Tím to ale s možnými nevýhodami končí a na scénu se dostávají vychytávky, kterých mají americké lednice celou řadu. Patří mezi ně například výrobník ledu, který oceníte nejen v létě, také dávkovač vody a technologie Door-in-door, díky které snížíte energetickou spotřebu lednice. 

Při výběru myslete zejména na zpracování a funkce. Mezi další výhody patří dva okruhy chlazení, které jsou pro americké lednice charakteristické. Znamená to, že můžete nechat zapnutý pouze mrazák a chladící prostor vypnout nebo naopak. 

Na trhu najdete americké lednice dvoudveřové, třídveřové, ale i čtyřdveřové. Stejně tak se liší i jejich design. Dáte přednost nerezové americké lednici nebo sáhnete po elegantní bílé americké lednici?

Sledování filmu na televizi? S americkou lednicí je možné všechno

Když si v roce 1876 nechal německý fyzik Carl Von Linde patentovat čpavkovou kompresorovou ledničku, nejspíš netušil, že jednou se budou dát na televizi prohlížet fotky, upravovat sdílený kalendář nebo třeba sledovat oblíbené seriály

Přijde vám to jako sci-fi? Dotykovou obrazovku najdete u americké ledničky Samsung, která nese název Family Hub. Navíc díky aplikaci Smart View můžete lednici propojit se svým Smartphonem nebo chytrou televizí od Samsungu. No jen si to představte, že zatímco vy vaříte, vaše lednice vám kromě chlazení potravin přehrává třeba oblíbený playlist ze Spotify.