Krups KP243B10 Genio S

  • 20 % sleva s kódem

Kapslový kávovar, Maximální provozní tlak: 15 Bar, Způsob přípravy mléčné pěny: kapsle, Automatické zastavení nápoje, Automatické vypnutí, Objem vodního zásobníku: 800 ml, Studené nápoje, Polohovatelný tácek, Výška: 27,3 cm. Více info

Barva


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Kompaktní a technologicky vyspělý vysokotlaký kapslový kávovar Nescafé® Dolce Gusto® pro přípravu kávy profesionální kvality s hustou a sametovou pěnou.

Krups KP243B10 Genio S

  • Ultra kompaktní
  • Tlak až 15 barů
  • Intuitivní ovládání
  • LED ovládací kolečko
  • Funkce XL

Vysoký tlak

Připravte si kávu profesionální kvality s hustou a sametovou pěnou za méně než 30 sekund i doma: k dispozici je vysokotlaký systém s tlakem až 15 barů, který zaručuje dokonalou extrakci lahodné chuti a vynikajícího aroma s každou kapslí.

Horké a studené nápoje a technologie automatické přípravy

Tento kávovar je tak všestranný, že s ním můžete snadno připravovat lahodné studené nápoje. Nezapomeňte vyzkoušet náš nový Cold Brew v neworleanském stylu! Pro přípravu kávy stačí vložit kapsli Nescafé® Dolce Gusto®, upravit nastavení nápoje pomocí ovládacího kolečka a stisknout tlačítko: kávovar se zastaví ve správný okamžik a připraví vám dokonalý nápoj.

Funkce pro XL objem a úsporu energie

Velikost kávy je jen na vás. Díky funkci XL můžete připravit i opravdu velkou kávu, například když se chystáte na výlet. I když je přístroj označen energetickou třídou A+, pokud jej před odjezdem zapomenete vypnout, automaticky se vypne po 1 minutě nečinnosti díky funkci ekologického režimu.

Opravitelné za přiměřenou cenu po dobu 15 let

Společnost Krups se zavazuje k tomu, že většinu svých výrobků bude opravovat po dobu více než 15 let. Důvodem je především boj proti znečištění a produkci zbytečného odpadu. Výrobky jsou navrženy tak, aby se daly snadno opravit, anebo ekologicky zlikvidovat. Aby byla zajištěna okamžitá dostupnost náhradních dílů, byla polovina skladu vyčleněna pro díly a výrobky, které se již nevyrábějí.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Objem vodního zásobníku 800 ml
Maximální provozní tlak 15 Bar
Automatické vypnutí Ano
Způsob přípravy mléčné pěny kapsle
Typ kávovaru Kapslové kávovary
Zásobník na použité kapsle Ne
Studené nápoje Ano
Polohovatelný tácek Ano
Automatické zastavení nápoje Ano

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Krups KP243B10 Genio S

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi