Jednodveřové lednice

Nakoupit tak akorát, abyste všechny potraviny stihli zpracovat a nic nevyhodili, je celkem umění. Pokud vládnete touto superschopností a mrazák je pro vás tím pádem téměř zbytečná záležitost, nabízíme vám širokou škálu jednodvéřových lednic. Některé opravdu jen chladí, ale pár z nich má i menší mrazící přihrádku (výparník). To prostě kdyby náhodou.

Aplikované filtry

Smazat všechny filtry

Haier
Značka

Zobrazujeme 1 výsledek Použijte filtr pro zpřesnění požadavků.

Haier H3R-330WNA

Haier H3R-330WNA

Jednodveřová chladnička, Energetická třída A, Objem: 330 l, Roční spotřeba energie: 66 kWh, Maximální hlučnost: 38 dB, No Frost…


29 990 Kč

A

O kategorii

Jednodvéřová lednice: Ideální na chatu a do malých bytů

Jednodvéřové ledničky mají většinou menší rozměry, a proto jsou vhodnou volbou, pokud při plánování prostoru řešíte každý centimetr. Vhod přijde do kanceláře workoholikům, kteří jsou v práci více než doma, ale i požitkářům, kteří rádi relaxují na chatě.

Obvykle jde o malé lednice s kapacitou do 138 litrů. Pro větší provozy a strýčka příhodu máme ale v nabídce i jednodvéřové chladničky s objemem nad 229 litrů.

Jednodvéřová lednice aneb Jak důležitý je pro vás mrazák?

Jasně, čerstvé potraviny jsou ty nejlepší, ale není od věci mít záložní plán, respektive k dispozici alespoň malý mrazák. K tomu můžete využít i jednodvéřové lednice s výparníkem, které nabízejí mrazicí přihrádky v rozmezí 2 až 25 litrů. Nebo, pokud máte dostatek prostoru, zapřemýšlejte, zda by nebylo výhodné pořídit truhlicový mrazák.

Uvědomili jste si najednou, že možná mrazák potřebujete více, než si připouštíte? Nebo prostě jen chcete mít tu možnost? Pak zvažte pořízení klasické kombinované lednice a mrazáku, což je nejoblíbenější typ lednice nejen v českých domácnostech.

Jednodvéřová lednice: Ani o ní neuslyšíte

Vyberte si lednici s “hlučností” rovnající se tichu v knihovně. To je totiž maximální úroveň hluku, kterou námi nabízené lednice dokážou vyprodukovat. Vy si tak můžete užít příjemný klid ať už zrovna budete vařit, nebo si třeba číst oblíbenou knihu.