Lednice s výparníkem Zobrazit popis

Máte nejraději čerstvou zeleninu a maso přímo od řezníka a mrazák tedy využíváte jen ve výjimečných situacích? Jednodvéřová lednice nabízí maximální prostor pro uchování čerstvých potravin. Díky výparníku ale nepřijdete o možnost občas zmrazit potraviny, které byste jinak museli vyhodit.

Produkty

Lednice s výparníkem: Kompaktní a praktická

Jednodvéřové lednice mají díky své kompaktnosti širokou škálu využití. Zvláště ty malé jsou ideální do menších bytů a chat nebo jako praktický pomocník do kanceláře nebo na studentskou kolej. Námi prodávané lednice navíc hlučí maximálně na úrovni šepotu v čítárně, takže se nemusíte bát, že by vás malá lednička v garsonce, studentském pokoji nebo v kanceláři rušila.

Jedny dveře bez omezených možností

Zvažujete malou jednodvéřovou ledničku? Nebo naopak hledáte jednodvéřovou lednici s objemem, který pojme nákup pro celou rodinu? V naší nabídce najdete lednice o objemu od 42 do 338 litrů. Některé pak disponují menší mrazicí poličkou o objemu 2 až 25 litrů

Lednice s výparníkem: Na výběr máte z desítek modelů

Pokud přemýšlíte nad koupí lednice s výparníkem, volit můžete například podle ceny. V nabídce najdete levné lednice do částky 5000 Kč, nicméně připlatit si můžete i za exkluzivní modely z kategorie chytrých ledniček nebo třeba designových ledniček se skleněnými dveřmi.

K nejvíce zastoupeným značkám pak patří lednice s výparníkem Gorenje, lednice s výparníkem Liebherr. Vybírat můžete i z lednic s výparníkem značky Beko, Zanussi, Amica a dalších.