Jamo S7-27FA šedé


Reproduktor, sloupové, 2 - pásmové, Barva šedá, Impedance: 4 ohm. 10 745 Kč/kus. Více info

Barva


Cena 21 490 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 215 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Dvoupásmový sloupový reproduktor Jamo S7-27FA v nordickém designu v šedém provedení s integrovaným zvukovým systémem Dolby Atmos se vyznačuje elegantní estetikou, podmanivým zvukem a přirozenými basy. Cena je za 1 pár reproduktorů.

Jamo Studio7 S7-27FA

Tento sloupový reproduktor s integrovanou technologií Dolby Atmos nabízí vynikající zvukový výkon. Reproduktory s vysokým rozlišením jsou navrženy tak, aby zaplnily větší místnosti a skvěle fungovaly ve stereofonním systému nebo v systému domácího kina. Dva 17,8cm středobasové měniče poskytují výrazné střední a hluboké basy, zatímco 2,54cm výškový reproduktor zajišťuje křišťálově čisté výšky.

Integrovaný Dolby Atmos

Dvojice stojanových reproduktorů má v horní části zvukového systému integrovanou technologii Dolby Atmos. Můžete si tak vychutnat vynikající trojrozměrný zvuk, který vás vtáhne do pohlcující reprodukce vašich oblíbených zvuků.

Klíčové vlastnosti

  • 2pásmový, bassreflex
  • Reproduktory: 2× 17,8cm středobasové měniče, 1× 2,54cm výškový reproduktor
  • Frekvenční rozsah: 54 Hz - 28 kHz
  • Výstup: 1 629 Hz
  • Impedance: 4 ohmy
  • Výstupní výkon: 60 W
  • Vyrobeno z materiálu MDF
  • Rozměry: 85,5 × 23 × 34,8 cm

Dokonalá kombinace

Díky minimalistické estetice, čistým liniím a pečlivé pozornosti věnované detailům vytvořilo Studio7 výjimečnou řadu Hi-Fi komponentů. Reproduktor je plný technických inovací a nadčasového designu, který ozdobí každou domácnost dokonalou kombinací krásy a jednoduchosti.

Sklon 7°

Naklonění skříně o pouhých 7° dozadu a její upevnění na elegantní základnu, v níž je umístěn výškový reproduktor, zajišťuje souvislejší zvukovou scénu a krásnější kombinaci basů se středními a vysokými frekvencemi. Vyrovnání akustického středu pomáhá minimalizovat časové anomálie, které se mohou vyskytnout v tradičnější skříni.

Čistý zvuk

Když budič reproduktoru vydává zvuk, energie se šíří ozvučnicí reproduktoru směrem k okraji skříně. Díky zaobleným rohům skříně se snižuje difrakce, takže se energie může rozptýlit jemně a přirozeně, aniž by došlo k zabarvení signálu.

Skandinávský design

Tvar skříně s minimalistickou estetikou, čistými liniemi a důrazem na detail byl inspirován severskou přírodou a její zaoblené rohy připomínají oblázky na dánském pobřeží vyhlazené přílivem a odlivem vody. Látkové mřížky přinášejí měkkost a ochranu v odstínech přírody.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ reproduktoru 2 - pásmové

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Jamo S7-27FA šedé

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi