iPhone 7 Rose Gold Zobrazit popis

Přestože iPhone 7 společnost Apple představila už v roce 2016, stále má co do sebe a těší se velké oblibě. Zásluhu na tom mají nejen procesor A10 Fusion, díky kterému je iPhone 7 extrémně rychlý, velmi kvalitní fotoaparát, nebo velká odolnost telefonu, ale i barevná paleta, kterou Apple pro iPhone 7 nabízí. Doba, kdy jste měli na výběr jen mezi černou a bílou barvou, je dávno ta tam. Vy teď máte možnost zvolit si třeba i zlatý iPhone 7 Gold a ukázat tak váš dobrý vkus a smysl pro eleganci.

Vyhledejte si příslušenství k vašemu zařízení

Výběrem značky a modelu se dostanete na stránku s kompatibilním příslušenstvím

Produkty

Proč si vybrat iPhone 7? A třeba v barvě Rose Gold?

iPhone 7 od společnosti Apple potěší zejména ty, kteří rádi fotí. Stejně jako jeho předchůdce iPhone 6S je totiž iPhone 7 vybavený 12mpx zadním fotoaparátem, který zvládá natáčet i 4K videa a umožní vám zachytit akční scény díky zpomalenému záběru a ve Full HD. 

iPhone 7 má hliníkové tělo a stupeň ochrany IP67. Co to znamená? Že vydrží ponoření do vody na 30 minut až do hloubky jednoho metru.

Rose Gold - barva, která vás u iPhone 7 neomrzí

Nechcete mít telefon v klasické (a pro někoho nudné) barvě jako každý jiný? Pak je iPhone 7 Rose Gold přesně pro vás. Elegantní, něžná barva, se na trhu objevila poprvé s modelem iPhone 6 a od té doby k Applu zkrátka patří. A kdyby vás přestala bavit? Jednoduše si koupíte třeba bílý silikonový kryt.

Jaký model iPhone 7 Rose Gold vybrat?

Při výběru chytrého mobilu od Applu se zaměřte zejména na velikost paměti. Jestliže si nepotrpíte na hraní her a stahování nejnovějších aplikací, postačí vám iPhone 7 Rose Gold 32 GB. Pokud ale patříte k vášnivým fotografům a musíte zaznamenávat každičký okamžik svého života, bude sázka na jistotu iPhone Rose Gold 128 GB, do jehož paměti se toho vejde opravdu spousta.