iPhone 7 Rose Gold

Telefonů značky iPhone se na celém světě prodalo už více než 1,2 miliardy kusů a patří k nejoblíbenějším mobilním telefonům na planetě. Kromě klasické bílé varianty značka Apple v poslední době sází i na barvy. iPhone 7 v Rose Gold je jednou z několika variant. Záviděli jste v dětství Barbie její růžový telefon? Už nemusíte, pořiďte si svůj vlastní, který má kromě krásné barvy i propracovaný vnitřek.

O kategorii

Proč si vybrat iPhone 7? A třeba v barvě Rose Gold?

iPhone 7 od společnosti Apple potěší zejména ty, kteří rádi fotí. Stejně jako jeho předchůdce iPhone 6S je totiž iPhone 7 vybavený 12mpx zadním fotoaparátem, který zvládá natáčet i 4K videa a umožní vám zachytit akční scény díky zpomalenému záběru a ve Full HD. 

iPhone 7 má hliníkové tělo a stupeň ochrany IP67. Co to znamená? Že vydrží ponoření do vody na 30 minut až do hloubky jednoho metru.

Rose Gold - barva, která vás u iPhone 7 neomrzí

Nechcete mít telefon v klasické (a pro někoho nudné) barvě jako každý jiný? Pak je iPhone 7 Rose Gold přesně pro vás. Elegantní, něžná barva, se na trhu objevila poprvé s modelem iPhone 6 a od té doby k Applu zkrátka patří. A kdyby vás přestala bavit? Jednoduše si koupíte třeba bílý silikonový kryt.

Jaký model iPhone 7 Rose Gold vybrat?

Při výběru chytrého mobilu od Applu se zaměřte zejména na velikost paměti. Jestliže si nepotrpíte na hraní her a stahování nejnovějších aplikací, postačí vám iPhone 7 Rose Gold 32 GB. Pokud ale patříte k vášnivým fotografům a musíte zaznamenávat každičký okamžik svého života, bude sázka na jistotu iPhone Rose Gold 128 GB, do jehož paměti se toho vejde opravdu spousta.