Nová éra Galaxy AI

Názov

Galaxy AI je tady

Další velká věc je tady. Přichází umělá inteligence Galaxy AI. Vytvořená přesně pro tebe, aby popustila uzdu tvé kreativitě, zvýšila tvou produktivitu a odemkla před tebou svět nových možností. Ve tvých rukou bude umělá inteligence lidštější, spolehlivější, smysluplnější a bezpečnější napříč všemi zařízeními.

Život se před tebou otevře díky Galaxy AI.

 

CIRCLE TO SEARCH

Zakroužkuj. Vyhledej. Najdi.

Je zde nový způsob vyhledávání – Circle to Search with Google. Ať už se jedná o obrázek, který najdeš online, nebo jej vyfotíš, zakroužkuj perem S Pen nebo jen svým prstem, co tě zajímá. Výsledky se dozvíš okamžitě a jedním tahem.

Názov

SIMULTÁNNÍ PŘEKLAD

Přelož své hovory okamžitě

Jednoduše telefonuj bez omezení. Funkce Simultánní překlad tvůj hovor okamžitě přeloží a pomůže ti překonat jazykové bariéry. Je to jako mít svého vlastního tlumočníka.

Názov

ASISTENT FOTOGRAFIÍ

Pozvedni každý snímek
na novou úroveň díky AI

Vytvoř fotografie podle svých představ díky funkci Asistent fotografií. Pohybuj s objekty, přibližuj, otáčej a upravuj své fotografie pomocí AI.

Názov

TLUMOČNÍK

Přelož své konverzace
okamžitě

Už nebudeš potřebovat tlumočníka, když se budeš bavit s cizincem.
Své konverzace si v reálném čase jednoduše přeložíš na svém telefonu. Jen zmáčkni tlačítko a Galaxy AI ti vše přeloží. Jazykové bariéry pro tebe už nebudou žádnou překážkou.

Názov

Udržuj plynulou konverzaci s Galaxy Buds

Překládání osobních konverzací v reálném čase nikdy nebylo jednodušší. Stačí, když použiješ funkci Tlumočník na svém zařízení Galaxy. Se sluchátky Galaxy Buds navíc budeš mít volné ruce, takže snadno vyjádříš svůj názor i řečí těla. A nebudeš muset podávat telefon tam a zpátky.

Názov

Jak co nejlépe využít Galaxy AI

Zobrazit celý playlist

 

Seznam se s Galaxy AI ve tvých zařízeních

Smart telefony – série Galaxy S

Smart telefony - série Galaxy Z

Tablety

Galaxy Buds

Banner D Galaxy AI je tady

Poznej sílu nového Galaxy AI a objev všechny funkce umělé inteligence, které ti usnadní každodenní život i na starších zařízeních už nyní.

Banner D Vyzkoušej Galaxy na svém telefonu

Stáhni si aplikaci Try Galaxy a objev všechny funkce a vychytávky, se kterými se ti nebude chtít jen tak rozloučit.