iPhone 7 Zobrazit popis

Apple iPhone 7 je velmi oblíbený telefon od značky Apple. Má elegantní vzhled, kvalitní 4,7” displej a skvělý fotoaparát, který zvládne natáčet videa až ve 4K rozlišení. Díky odolnosti proti vodě a prachu je to také skvělý parťák na cesty.

Vyhledejte si příslušenství k vašemu zařízení

Výběrem značky a modelu se dostanete na stránku s kompatibilním příslušenstvím

Produkty

Apple iPhone 7 a jeho prémiová verze iPhone 7 Plus spatřily světlo světa v roce 2016. Jednalo se o přelomovou řadu v mnoha směrech. Díky procesoru A10 Fusion je iPhone 7 až 2× rychlejší než iPhone 6. A to zdaleka není všechno.

iPhone 7 je stylový a odolný telefon. Může se pochlubit elegantním a kompaktním displejem o úhlopříčce 4,7” s jemným HD rozlišením. Má luxusní hliníkové tělo a stupeň ochrany IP67, takže vydrží ponoření do vody na 30 minut do hloubky až 1 metr.

Apple iPhone 7 - mobil s výborným fotoaparátem

Jedním z nejsilnějších trumfů iPhone 7 je fotoaparát. 12MPx zadní foťák zvládá bez problémů natáčet 4K videa. Můžete také zachytit akční scény se zpomaleným záběrem ve Full HD, a to díky možnosti záznamu ve 120 snímcích za sekundu. Optická stabilizace obrazu vám pomůže předejít rozmazaným fotkám.

Jednou z nejzásadnějších změn je absence 3,5 mm jack konektoru. Pro kvalitní poslech hudby je potřeba redukce na Lightning konektor nebo bezdrátová sluchátka. Krátce po vydání iPhone 7 přišel Apple s první generací AirPods, které dodnes patří mezi nejoblíbenější “true-wireless” sluchátka. Slušný zážitek z hudby vám ale také poskytne dvojice stereo reproduktorů.

Jak vybrat iPhone 7? 

Je to snadné, stačí si zvolit velikost vnitřního úložiště a barvu. Pro náročné se hodí iPhone 7 128 GB. Pokud tolik paměti nepotřebujete, můžete sáhnout po levnější variantě iPhone 7 32 GB

Pro náročnější uživatele může být zajímavou alternativou iPhone 7 Plus, který má 5,5” displej, duální fotoaparát a o 50 % vyšší kapacitu baterie.