Hisense WFQA1014EVJMT

Pračka plněná zepředu, Energetická třída A, Kapacita 10 kg prádla, 1400 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 52 kWh na 100 cyklů, 16 pracích progamů, Odložený start, Dětská pojistka, AquaStop funkce, Maximální hloubka: 63 cm. Více info

Barva


Cena 9 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 100 Kč Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Předem plněná pračka Hisense WFQA1014EVJMT v titanovém provedení s černými dvířky vypere 10 kg prádla. Maximální rychlost odstřeďování dosahuje 1 400 otáček za minutu. Je vybavena 16 pracími programy a praktickými funkcemi. Maximální dosažená hlučnost činí 72 dB.

Hisense WFQA1014EVJMT

Předem plněná pračka Hisense WFQA1014EVJMT v titanovém provedení s černými dvířky vypere na jeden prací cyklus 10 kg prádla. Všechny prací programy jsou navrženy tak, aby spotřebovaly minimální množství energie a zachovaly vysokou účinnost praní. Cyklus odstřeďování dosahuje maximálně 1 400 otáček za minutu. Mezi 16 pracími programy jistě najdete ten nejvhodnější pro vaše oblečení. 

  • Bavlna, Sport, Vlna, Mix, Quick 15, Eco 40-60, Rychlé praní, Tmavé praní, Ložní prádlo, Mix, Program pro alergiky, Odstřeďování, Čištění bubnu, Čištění bubnu, Rozstřikování/vypouštění

Invertorový motor

Výkonný bezkartáčový motor této pračky nové generace s elektronikou je mimořádně účinný, poskytuje lepší výsledky praní, šetří energii a produkuje méně hluku.

Hygienická péče

Pračka ochrání vaše oblečení před nepříjemnými alergeny. Je vybavena parním programem, který díky interaktivnímu působení páry účinně odstraní až 99,9 % bakterií a alergenů. Odstraňuje například roztoče nebo chlupy domácích mazlíčků. Pára je šetrná ke všem materiálům, takže se nemusíte bát o své oblečení.

Ultra rychlý režim

Program Rychlé praní výrazně zkracuje dobu čekání a je ideální pro praní malého množství prádla. Dokáže vyprat 1 kg prádla za 15 minut, což je přibližně stejná doba, jakou potřebujete na osprchování nebo přípravu snídaně.

Přidání prádla během praní

Předem plněná pračka Hisense WFQA1014EVJMT se může pochlubit užitečnou funkcí Pause & Add, která umožňuje kdykoli pozastavit praní a přidat nebo odebrat prádlo. Po opětovném zapnutí bude pračka pokračovat ve zvoleném programu.

Okamžité zjištění problému se spotřebičem

Ve velmi nepravděpodobném případě poruchy vás autodiagnostické nástroje okamžitě upozorní jedinečným kódem poruchy, který snadno najdete v návodu k použití. Odstraňování problémů je rychlé a pohodlné, šetří váš čas a stres a zajišťuje bezpečnost vás i vašeho spotřebiče.

Vždy čistá pračka

Pračka má speciální program údržby Drum Clean, který umožňuje automatické čištění rotujícího bubnu horkou vodou při vysokých otáčkách. Díky tomu bude pračka i vaše prádlo ve skvělé kondici.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 10 Kg
Maximální otáčky odstřeďování 1400 ot./min.
Počet programů 16
Maximální hloubka 63 cm
Třída energetické účinnosti A

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Hisense WFQA1014EVJMT

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi