Hisense 65U7KQ

  • Výprodej
  • 20 % sleva s kódem

Elektronický informační list

EISA Award Best Product 2023-2024

EISA Award Best Product 2023-2024

Best Buy Mini LED TV


Televize, Smart, ULED obrazovka, Úhlopříčka: 165,1 cm, 4K Ultra HD, Mini LED, 3840x2160, OS TV: VIDAA, 144 Hz, DVB-S2, DVB-T2, DVB-C, Kompatibilní s Amazon Alexa, 4 × HDMI port, HDMI 2.0, HDMI 2.1, 1 × USB 2.0, 1 × USB 3.0, Bluetooth, Wi-Fi, Miracast, PVR, Ethernet/LAN připojení. Více info


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi a jedno ocenění

Popis produktu

Elegantní Smart ULED televizor Hisense 65U7KQ nabízí rozlišení 4K Ultra HD (3840 × 2160), úhlopříčku 65" (164 cm), technologii Quantum Dot Colour, Dolby Vision Atmos a Mini LED s funkcí Full Array Local Dimming a operační systém VIDAA.

Mini-LED s Full Array Local Dimming

Technologie Mini-LED společnosti Hisense přináší na obrazovku ohromující detaily díky pokročilým LED diodám. Těsně seskupené LED diody pro neuvěřitelně přesné podsvícení a lepší kontrast. Navíc Mini-LED diody vyzařují světlo v linii, nikoliv v rozptýleném kuželu, což také zvyšuje přesnost. Využívají až 1 000 stmívacích zón pro lepší kontrast a ostrý, živý obraz.

144Hz Game Mode Pro

Ponořte se do akce a hrajte jako šampion v režimu Game Mode Pro. Díky mimořádně přesné obnovovací frekvenci (VRR) a automatickému režimu s nízkou latencí (ALLM) v kombinaci se 144 Hz si můžete vychutnat plynulejší hraní a rychlejší odezvu. Zachyťte každý pohyb na obrazovce a zajistěte si poslední krok k vítězství.

Quantum Dot Colour - více než miliarda odstínů živých barev

Televizory s technologií Quantum Dot se mohou pochlubit jednou z nejvýkonnějších technologií pro jasné a přesné barvy. Pomocí kvantových bodů, které vyzařují extrémně přesné vlnové délky světla, vytváří technologie Quantum Dot Colour možnost zobrazit miliardy nových odstínů při neuvěřitelně působivých úrovních jasu. To vše má za následek značný objem barev pro škálu barev, která hraničí s nemožným.

Hi-View Engine - inteligentní procesor pro každou scénu

Procesor Hi-View Engine společnosti Hisense je mozkem a hnací silou hladkého chodu televizoru. Výkonná neuronová síť důsledně optimalizuje obraz pro nejlepší audiovizuální zážitek tím, že analyzuje záznam v reálném čase a zároveň se stará o komplexní funkce, jako je 4K upscaling a vylepšení barev, díky čemuž i méně kvalitní video vypadá lépe než kdy dříve.

Total HDR Solution

Díky podpoře HDR a všech hlavních formátů včetně Dolby Vision, HDR10, HDR10+ a HLG nabízejí televizory Hisense nejnovější technologii kvality obrazu. Už nikdy se nemusíte obávat špatné kvality nebo kompatibility. Jednoduše si vyberte a přehrávejte jakýkoli obsah s vědomím, že si jej díky široké škále formátů HDR vychutnáte s dokonalými detaily, vylepšenými barvami a hlubší černou.

Dolby Vision Atmos

Nenechte jediný detail přijít nazmar. Propojte se při sledování oblíbených pořadů a filmů hlouběji s technologií Dolby Vision Atmos. Tato technologie vytváří hlubší spojení s příběhy a postavami a vtáhne vás do děje.

IMAX Enhanced

Kino v kvalitě IMAX nemusí být cenově nedostupné. Televizory Hisense IMAX Enhanced jsou certifikovány společností IMAX a předními hollywoodskými technickými specialisty, takže vám z pohodlí domova poskytnou obraz v kvalitě IMAX a zvuk s podporou DTS. Ponořte se hlouběji do nejinovativnějšího filmového zážitku na světě a vychutnejte si pohlcující audiovizuální zážitek.

Filmmaker Mode

Vychutnejte si video tak, jak bylo zamýšleno, s režimem Hisense Filmmaker Mode. Upravte obraz do původního nastavení, abyste viděli detaily, jako je zvuk, poměr stran, barva, počet snímků za sekundu a další, tak jak byly původně zamýšleny pro co nejautentičtější zobrazení díla vašeho oblíbeného filmaře před úpravou pro běžné sledování.

AI Sports Mode

Zábava na úrovni stadionu přímo u vás doma. Prohlédněte si každý detail trávníku, odhodlaný pohled hráčů a vzrušení všech na tribunách.

AI Picture - automatická optimalizace obrazu

Televizor Hisense se dokáže přizpůsobit jakékoli scéně nebo typu obsahu pomocí umělé inteligence. Automatické vyhodnocování a optimalizace obrazu zajišťuje, že při hraní her, sledování sportovních přenosů nebo sledování filmů a seriálů budete mít vždy ten nejlepší zážitek.

Total Ambient Adaptive

Technologie Total Ambient Adaptive společnosti Hisense kombinuje funkce adaptivních světelných a barevných senzorů a poskytuje skutečně majestátní zážitek. Televizor detekuje jas a teplotu světla ve vašem okolí a upravuje nastavení obrazu pro optimální zážitek ze sledování, který se dokonale přizpůsobí vašemu okolí.

VIDAA Smart OS

Snadný přístup k více než 150 televizním stanicím, kabelové a satelitní televizi, DTV nebo streamovanému obsahu na jednom místě. Snadno a rychle přepínejte mezi veškerým svým oblíbeným obsahem.

Game Bar

Překonejte své soupeře. Herní nabídka nabízí řadu nástrojů, které vám poskytnou nejlepší herní zážitek. Od informací o aktuální obnovovací frekvenci obrazovky a úrovni latence, až po jednoduché nastavení režimu obrazu. Překvapte své soupeře taktickou hrou, která zvýší vaše schopnosti.

EZPlay - souhra zvuku a obrazu

Televizor Hisense a soundbar spolu dokonale ladí. Vychutnejte si kalibraci zvuku jednoduše pomocí dálkového ovladače televizoru s funkcí EZPlay. Nastavte si basy a chvění tak, jak to máte rádi, a vše si vizualizujte na televizoru Hisense.

Pokročilé možnosti připojení

Nejnovější konzole, rychlejší přenos dat a nižší latence. Přidejte všechna svá externí zařízení díky nejmodernějšímu bezdrátovému a kabelovému připojení. HDMI 2.1, AirPlay, Bluetooth, sdílení televizoru, WiSA Ready.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 65 "
Typ obrazovky ULED
Typ rozlišení 4K Ultra HD
OS TV VIDAA

Návody a manuály

Ocenění a hodnocení produktů

EISA Award Best Product 2023-2024

EISA Award Best Product 2023-2024

Best Buy Mini LED TV

5,0 / 5

1 recenze Hisense 65U7KQ

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Oldřich

13. 2. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • skvělý obraz, dobrý zvuk
  • příjemný a intuitivní dálkový ovladač
  • rozložení konektorů na zadní straně přístroje, délka napájecího kabelu