Haier HW80-B14959S8U1S


Pračka plněná zepředu, Energetická třída A, Kapacita 8 kg prádla, 1330 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 47 kWh na 100 cyklů, 11 pracích progamů, Smart ovládání mobilem, Odložený start, Dětská pojistka. Více info


Cena 16 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 170 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Inteligentní, předem plněná slim pračka Haier HW80-B14959S8U1S v antracitovém provedení v energetické třídě A vypere 8 kg prádla. Podpora Wi-Fi a Bluetooth. Má funkci i-time, parní program Steam, SmartDualSpray, buben PillowDrum, program Refresh, MEMO funkci a digitální dotykový displej.

Haier HW80-B14959U1-S

Vpředu plněná slim pračka Haier HW80-B14959S8U1S dokáže vyprat až 8 kg prádla při maximálních otáčkách 1 330 ot./min . Pračka má digitální displej, který usnadňuje nastavení požadovaných funkcí. Motor Direct Motion je umístěn přímo na bubnu bez použití řemene a při otáčení pracuje tiše s hlučností pouhých 70 dB. Vnitřek bubnu je osvětlen světlem Drum Light.

  • Smart, Mix, Syntetika, Express 15', Refresh, Bavlna 20°C, Dálkové ovládání, Bavlna, Antialergická péče, Vlna, Odstřeďování, Eco 40 °C - 60 °C

Aplikace hOn a Wi-Fi

Ovládání pračky je ještě snazší díky bezdrátové technologii Bluetooth a Wi-Fi. Do mobilního telefonu si můžete nainstalovat aplikaci hOn, která nabízí řadu skvělých funkcí a informací. Můžete také na dálku zkontrolovat stav pračky. Výhodou aplikace je také to, že vám pomůže vybrat optimální prací program. Vyfoťte prádlo a naskenujte jeho štítek (Scan to Care). Aplikace tyto údaje uloží a podle typu oblečení vybere ideální cyklus.

Služba Steam Plus

Pračka je vybavena praktickou parní funkcí, která si snadno poradí s nečistotami a skvrnami na oblečení. Parní funkce rozptyluje páru a prací prostředek uvnitř bubnu, čímž uvolňuje vlákna a zlepšuje tak odstraňování nečistot a skvrn. Kromě toho parní praní usnadňuje také žehlení oděvů.

Chytrý duální sprej

Další funkce se starají o celkovou čistotu pračky. Jednou z takových funkcí je automatický mycí systém Smart Dual Spray, který se aktivuje po každém mycím programu. Díky častému čištění se prodlužuje životnost spotřebiče.

Praktické funkce

Antibakteriální ochrana ABT zabraňuje tvorbě a následnému růstu bakterií a plísní. Funkce I-Time umožňuje nastavit délku pracího cyklu podle vašich potřeb.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 8 Kg
Maximální otáčky odstřeďování 1330 ot./min.
Počet programů 11
Třída energetické účinnosti A

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Haier HW80-B14959S8U1S

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi