Haier

Lednice Haier Lednice Haier

Lednice Haier jsou na trhu dostupné jako klasické kombinované chladničky s mrazákem, monoklimatické lednice bez mrazáku či jako americké lednice. Různé varianty jim ale neubírají na kvalitě – zákazníky vždy potěší svými inovativními technologiemi Fresher Techs®, které upravují podmínky v jednotlivých zónách tak, aby zajistily co nejdelší čerstvost, chuť, ale i nutriční hodnotu všech vašich potravin. Chladničky Haier neopomněly ani speciální zásuvky, antibakteriální ochranu ABT®, beznámrazový systém Total No Frost či invertorový kompresor pro skutečně tichý chod.

Vinotéky Haier Vinotéky Haier

Vinotéky Haier vytvářejí optimální podmínky pro uchovávání vín v domácím prostředí a vy si tak můžete být jistí, že vaše vína dostanou přesně tu péči, kterou potřebují. Díky kompresoru s nízkými vibracemi jsou vinotéky Haier velmi tiché. Navíc hlídají stálou teplotu uvnitř vinotéky, regulují vlhkost a za pomoci filtru s aktivním uhlím a UV flitrem chrání víno před škodlivými vnějšími vlivy. Vinotéky Haier si můžete pořídit v jednozónovém či dvouzónovém provedení, s kapacitou od 30 do 171 lahví. Modely s Wi-Fi připojením posouvají skladování vína ještě dál díky chytré aplikaci hOn.

Pračky Haier a sušičky prádla Haier Pračky Haier a sušičky prádla Haier

Pračky Haier a sušičky prádla Haier nabízí uživatelům skutečně profesionální výsledky, navíc šetří energii i jejich čas. Díky mimořádně tichému invertorovému motoru Direct Motion vás nebude rušit nepříjemný hluk a vibrace. Jeho rotor je přímo spojen s bubnem pračky, bez přítomnosti řemene a řemenice. Antibakteriální ošetření ABT® nabídne spolehlivou ochranu nejvíc rizikových částí spotřebiče. Samozřejmostí je ale i výběr z mnoha programů včetně čištění párou, možnost úpravy délky cyklu praní podle potřeby díky inovativní funkci i-time či XL buben s vnitřním LED osvětlením.

Vestavné trouby Haier Vestavné trouby Haier

Vestavné trouby Haier jsou kombinací perfektního řemeslného zpracování, moderního designu a nejmodernějších technologií na trhu. Vybaveny jsou setem technologií ClimaTech, jakými jsou například Chef panel pro rovnoměrnou distribuci tepla uvnitř trouby či program Soft+ speciálně vyvinutý pro přípravu pečiva. Trouby Haier jsou rozděleny do čtyř produktových řad dle technologické vybavenosti a ovládacího panelu – I-Turn, I-Message, I-Touch a Chef@Home. Vybrané pečicí trouby Haier jsou vybaveny parním generátorem, celou řadu pak provází konektivita s aplikací hOn.

Varné desky Haier Varné desky Haier

Indukční varné desky Haier potěší uživatele funkcemi umělé inteligence Cook with me, bezdrátovou sondou Preci Probe a přednastavenými režimy vaření prostřednictvím propojení spotřebiče s aplikací hOn. Vybrané varné desky Haier jsou vybaveny technologiemi Tech Flex – Multizone dokáže propojit dvě varné zóny do jedné, Varycook dokáže rozdělit zónu do tří částí s vysokým, středním a nízkým ohřevem bez nutnosti manuálního přenastavování výkonu. Plynové varné desky Haier jsou vybaveny odolnými litinovými podpěrami a technologií Preci Cook s přednastavenými úrovněmi plamene.

Digestoře Haier Digestoře Haier

Digestoře Haier vám umožní dýchat čistý vzduch, přičemž uživatele potěší i prémiovým designem ve stylu Decor a ve tvaru písmene „T“. Odsavače par Haier mají silný sací výkon, při kterém ale dokážou zajistit opravdu tichý chod o 62 dB. Řada I-Link je navíc vybavena konektivitou přes Wi-Fi a je plně kompatibilní s aplikací hOn. Technologie Preci Synch dokáže propojit chytré digestoře s chytrou varnou deskou a upravit jejich výkon dle výkonu spuštěné varné desky. Všechny naše digestoře Haier jsou vybaveny příslušenstvím v podobě uhlíkových filtrů, zpětné klapky a deflektoru vzduchu.

Fresher Techs® Fresher Techs®

Dlouhodobá možnost skladování potravin je jedním z hlavních předpokladů zamezení jejich plýtvání. I proto společnost Haier vytvořila sadu revolučních technologií Fresher Techs®, které udrží potraviny déle chutné, čerstvé a zdravé. Technologie Total No Frost se postará o automatické odmrazování lednice a mrazáku. Fresher Shield navíc zabraňuje vniknutí vzduchu do mrazničky během rozmrazování, tedy i kolísání teploty.

 

My Zone My Zone

MyZone je flexibilní přihrádka, ve které lze nastavit různou úroveň teploty v závislosti na potřebách potravin od -3 °C do 5 °C, které do ní chcete uložit. Můžete ji snadno a rychle přepínat mezi celkem pěti různými režimy: Ovoce a zelenina, Mořské plody, Rozmrazování, Rychlé chlazení (QuickCool) nebo Zóna 0 °C.

 

Direct Motion motor Direct Motion motor

Inovativní invertorový motor Direct Motion je umístěn přímo na ose bubnu, čímž výrazně snižuje vibrace a hluk při praní i sušení. Absence řemenu a řemenice mezi motorem a bubnem pračky (direct motion = přímý pohyb/pohon) znamená dosažení špičkové efektivity pohonu v poměru 1:1, což vede k významné úspoře energie.

 

Parní programy Parní programy

Funkce I-Refresh dezinfikuje a čistí prádlo i bez pracího prostředku a dokáže nahradit profesionální čistírnu. Odstraňuje bakterie a alergeny, osvěžuje oblečení a snižuje pomačkání. Funguje na principu ošetření textilií cirkulující párou bez nutnosti použití vodní lázně. Parní program Steam Plus navíc zajistí vašemu prádlu vyšší hygienu a jednodušší žehlení.

 

Prodloužené záruky 5 a 12 let zdarma Prodloužené záruky 5 a 12 let zdarma

Ke všem produktům Haier získáte 5 let záruku na celý spotřebič zdarma, k vybraným modelům navíc ještě 12 let záruku na invertorový kompresor nebo na invertorový motor. Pro získání záruky je nutné si spotřebič zaregistrovat na stránkách www.registrace-zaruka.cz a souhlasit s podmínkami akce, které nalezne tamtéž. Registrace musí být provedena do 14 dnů od data zakoupení spotřebiče.

 

Kolekce vín jako dárek k nákupu Kolekce vín jako dárek k nákupu

K nákupu vybraných modelů chladniček získáváte jako dárek kolekci luxusních vín. Konkrétní hodnota kolekce náležící k jednotlivým modelům je uvedena na stránkách www.bonushaier.cz. Registrace výrobku musí být provedena do 14 dnů od data zakoupení spotřebiče na téže webové stránce.

 

Eko prací gel jako dárek Eko prací gel jako dárek

Zakupte vybraný set pračky a sušičky Haier a získejte zpět 2 500 Kč. Akce platí od 1. 10.2021 do 31. 8. 2022 a cashback může uplatnit zákazník, který zakoupí dva modely volně stojící pračky a sušičky jako set na jedné faktuře. Nákup musíte zaregistrovat nejpozději do 14 dní od nákupu na www.bonushaier.cz.

 

Voucher Kitchenette jako dárek k nákupu Voucher Kitchenette jako dárek k nákupu

Kupte 4 vestavné spotřebiče Haier a získejte voucher v hodnotě 5 000 Kč na nákup nádobí, kuchyňských doplňků, nábytku a mnoho dalšího na e-shopu www.kitchenetteshop.cz. Pro získání voucheru je nutné výrobky registrovat do 14 dnů od data zakoupení na www.bonushaier.cz a souhlasit s podmínkami akce. Poté vám bude zaslán unikátní kód na nákup na e-mailovou adresu.