Haier

Lednice Haier Lednice Haier

Lednice Haier jsou na trhu dostupné jako klasické kombinované chladničky s mrazákem, monoklimatické lednice bez mrazáku či jako americké lednice. Různé varianty jim ale neubírají na kvalitě – zákazníky vždy potěší svými inovativními technologiemi Fresher Techs®, které upravují podmínky v jednotlivých zónách tak, aby zajistily co nejdelší čerstvost, chuť, ale i nutriční hodnotu všech vašich potravin. Chladničky Haier neopomněly ani speciální zásuvky, antibakteriální ochranu ABT®, beznámrazový systém Total No Frost či invertorový kompresor pro skutečně tichý chod.

Vinotéky Haier Vinotéky Haier

Vinotéky Haier vytvářejí optimální podmínky pro uchovávání vín v domácím prostředí a vy si tak můžete být jistí, že vaše vína dostanou přesně tu péči, kterou potřebují. Díky kompresoru s nízkými vibracemi jsou vinotéky Haier velmi tiché. Navíc hlídají stálou teplotu uvnitř vinotéky, regulují vlhkost a za pomoci filtru s aktivním uhlím a UV flitrem chrání víno před škodlivými vnějšími vlivy. Vinotéky Haier si můžete pořídit v jednozónovém či dvouzónovém provedení, s kapacitou od 30 do 171 lahví. Modely s Wi-Fi připojením posouvají skladování vína ještě dál díky chytré aplikaci hOn.

Pračky Haier a sušičky prádla Haier Pračky Haier a sušičky prádla Haier

Pračky Haier a sušičky prádla Haier nabízí uživatelům skutečně profesionální výsledky, navíc šetří energii i jejich čas. Díky mimořádně tichému invertorovému motoru Direct Motion vás nebude rušit nepříjemný hluk a vibrace. Jeho rotor je přímo spojen s bubnem pračky, bez přítomnosti řemene a řemenice. Antibakteriální ošetření ABT® nabídne spolehlivou ochranu nejvíc rizikových částí spotřebiče. Samozřejmostí je ale i výběr z mnoha programů včetně čištění párou, možnost úpravy délky cyklu praní podle potřeby díky inovativní funkci i-time či XL buben s vnitřním LED osvětlením.

Vestavné trouby Haier Vestavné trouby Haier

Vestavné trouby Haier jsou kombinací perfektního řemeslného zpracování, moderního designu a nejmodernějších technologií na trhu. Vybaveny jsou setem technologií ClimaTech, jakými jsou například Chef panel pro rovnoměrnou distribuci tepla uvnitř trouby či program Soft+ speciálně vyvinutý pro přípravu pečiva. Trouby Haier jsou rozděleny do čtyř produktových řad dle technologické vybavenosti a ovládacího panelu – I-Turn, I-Message, I-Touch a Chef@Home. Vybrané pečicí trouby Haier jsou vybaveny parním generátorem, celou řadu pak provází konektivita s aplikací hOn.

Varné desky Haier Varné desky Haier

Indukční varné desky Haier potěší uživatele funkcemi umělé inteligence Cook with me, bezdrátovou sondou Preci Probe a přednastavenými režimy vaření prostřednictvím propojení spotřebiče s aplikací hOn. Vybrané varné desky Haier jsou vybaveny technologiemi Tech Flex – Multizone dokáže propojit dvě varné zóny do jedné, Varycook dokáže rozdělit zónu do tří částí s vysokým, středním a nízkým ohřevem bez nutnosti manuálního přenastavování výkonu. Plynové varné desky Haier jsou vybaveny odolnými litinovými podpěrami a technologií Preci Cook s přednastavenými úrovněmi plamene.

Digestoře Haier Digestoře Haier

Digestoře Haier vám umožní dýchat čistý vzduch, přičemž uživatele potěší i prémiovým designem ve stylu Decor a ve tvaru písmene „T“. Odsavače par Haier mají silný sací výkon, při kterém ale dokážou zajistit opravdu tichý chod o 62 dB. Řada I-Link je navíc vybavena konektivitou přes Wi-Fi a je plně kompatibilní s aplikací hOn. Technologie Preci Synch dokáže propojit chytré digestoře s chytrou varnou deskou a upravit jejich výkon dle výkonu spuštěné varné desky. Všechny naše digestoře Haier jsou vybaveny příslušenstvím v podobě uhlíkových filtrů, zpětné klapky a deflektoru vzduchu.

Fresher Techs® Fresher Techs®

Dlouhodobá možnost skladování potravin je jedním z hlavních předpokladů zamezení jejich plýtvání. I proto společnost Haier vytvořila sadu revolučních technologií Fresher Techs®, které udrží potraviny déle chutné, čerstvé a zdravé. Technologie Total No Frost se postará o automatické odmrazování lednice a mrazáku. Fresher Shield navíc zabraňuje vniknutí vzduchu do mrazničky během rozmrazování, tedy i kolísání teploty.

 

My Zone My Zone

MyZone je flexibilní přihrádka, ve které lze nastavit různou úroveň teploty v závislosti na potřebách potravin od -3 °C do 5 °C, které do ní chcete uložit. Můžete ji snadno a rychle přepínat mezi celkem pěti různými režimy: Ovoce a zelenina, Mořské plody, Rozmrazování, Rychlé chlazení (QuickCool) nebo Zóna 0 °C.

 

Direct Motion motor Direct Motion motor

Inovativní invertorový motor Direct Motion je umístěn přímo na ose bubnu, čímž výrazně snižuje vibrace a hluk při praní i sušení. Absence řemenu a řemenice mezi motorem a bubnem pračky (direct motion = přímý pohyb/pohon) znamená dosažení špičkové efektivity pohonu v poměru 1:1, což vede k významné úspoře energie.

 

Parní programy Parní programy

Funkce I-Refresh dezinfikuje a čistí prádlo i bez pracího prostředku a dokáže nahradit profesionální čistírnu. Odstraňuje bakterie a alergeny, osvěžuje oblečení a snižuje pomačkání. Funguje na principu ošetření textilií cirkulující párou bez nutnosti použití vodní lázně. Parní program Steam Plus navíc zajistí vašemu prádlu vyšší hygienu a jednodušší žehlení.