Haier HFR5720EWMG


Americká chladnička, Energetická třída E, Čistá kapacita chladničky: 337 l, Čistá kapacita mrazničky: 140 l, Roční spotřeba energie: 302 kWh, Maximální hlučnost: 37 dB, Šířka: 70 cm, Výška: 200,6 cm. Více info


Cena 24 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 250 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Volně stojící americká chladnička Haier HFR5720EWMG ve stříbrném provedení má ​​celkovou kapacitu 477 litrů. Je vybavena invertorovým kompresorem se zárukou 12 let, technologií Total No Frost, Multi Air Flow, funkcemi Rychlé chlazení a mražení, elektronickou regulací teploty, dotykovým displejem na dveřích a dětskou pojistkou. Maximální hlučnost je 37 dB.

MyZone

Funkce MyZone umožňuje rychle a snadno nastavit teplotu v přihrádce podle aktuálních potřeb skladování. Jednoduchým dotykem zvolte teplotu podle svých požadavků.

Uchovávejte potraviny déle čerstvé

Zásuvka Humidity Zone udrží ovoce a zeleninu dvakrát déle čerstvé*. Toho dosahuje díky technologii HCS (Humidity Control System), membráně z rostlinných vláken, která udržuje v zásuvce 90% vlhkost. Přesně udržovaná úroveň vlhkosti zabraňuje tvorbě kondenzace uvnitř zásuvky, čímž uchovává výživný obsah potravin po delší dobu.
*Podle certifikace VDE č. ID.40046454

Dávkovač vody

Chladnička je vybavena automatickým dávkovačem vody o objemu 1,8 litrů. Váš nápoj bude připraven ihned.

Elektronická regulace teploty a dotykový displej

Chladnička je také vybavena vnějším dotykovým displejem na dveřích pro pohodlnější ovládání. Elektronická regulace teploty je k dispozici v chladicím prostoru od +1 do +9 °C a v mrazicím prostoru od -15 do -24 °C.

Total No Frost

Díky inovativní technologii Total No Frost se v chladničce ani v mrazničce netvoří ledové krystalky a nevzniká námraza. To znamená, že nebudete muset znovu odmrazovat chladničku, což vám ušetří čas.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 70 cm
Výška 200.6 cm
Maximální hlučnost 37 db
Celkový čistý objem 477 L
Čistá kapacita chladničky 337 L
Čistá kapacita mrazničky 140 L
Dvouokruhový NoFrost Ne
Třída energetické účinnosti E

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Haier HFR5720EWMG

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi