Haier HATS6CBS6BVOC


Komínový odsavač par, Maximální výkon odsávání: 720 m3, Maximální hlučnost: 55 dB, Třída energetické účinnosti: A, Materiál: kov, Celková spotřeba: 45 kWh, Počet rychlostí: 3, Výška: 4,8 cm, Šířka: 59,8 cm, Hloubka: 45,5 cm.. Více info


Cena 17 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 180 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Komínový odsavač par Haier HATS6CBS6BVOC v elegantním černém provedení, vyrobený z kovu, je ideálním řešením pro účinné odsávání pachů a páry v kuchyni. S maximálním výkonem odtahu 720 m3 a třídou energetické účinnosti A vám poskytne dostatek výkonu a zároveň minimalizuje spotřebu energie. Celková spotřeba 45 kWh a 3 rychlosti nabízejí vynikající výkon odsavače.

 

 

 

Elegantní design

Prostorový odsavač par Haier HATS6CBS6BVOC v elegantním černém provedení, vyrobený z kovu, je ideálním řešením pro každou moderní domácnost. Díky svému výkonu dokáže odstranit pachy a kouř a zajistit tak čistý vzduch. Je vybaven 3 rychlostmi a LED osvětlením. Součástí balení je také uhlíkový pachový filtr. Řada prostorových odsavačů par Haier je poháněna výkonným motorem, který zajišťuje neuvěřitelný výkon odsávání při zachování nízké hladiny hluku nižší než 55 dB. Integrovaná umělá inteligence tohoto výrobku přizpůsobuje úroveň výkonu vašim potřebám při vaření, čímž vytváří skutečně individuální zážitek. Kromě toho se tento odsavač par snadno používá, což z něj činí praktické a efektivní řešení. Díky svému modernímu designu se skvěle hodí do každého kuchyňského prostoru.

Nízká hlučnost

Odsavač par Haier HATS6CBS6BVOC nabízí maximální nízkou hladinu hluku 55 dB, což z něj činí ideálního společníka pro tichou kuchyni. Tento model je vybaven pokročilým systémem odtahu páry při zachování účinnosti při odstraňování pachů a mastnoty. Díky elegantnímu designu a kvalitnímu zpracování si můžete zajistit dokonalou funkčnost a ticho při přípravě pokrmů.

Precizní řešení

Odsavač par Haier Preci Sense je vybaven pokročilou technologií umělé inteligence, která umožňuje okamžité a přesné rozpoznání smyslů. Stačí stisknout tlačítko a odsavač začne rozpoznávat množství pachů a výparů v místnosti. Na základě těchto údajů automaticky upraví úroveň sání, aby zajistil lepší kvalitu vzduchu ve vaší kuchyni. S odsavačem par Haier Preci Sense budete mít v kuchyni vždy čistý a svěží vzduch.

  • Odsávání a recirkulace
  • Dotykové ovládání
  • LED osvětlení
  • Funkce Booster
  • Uhlíkový filtr bez zápachu v balení
  • Hladký povrch bez záhybů, snadné čištění

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.8 cm
Maximální hlučnost 55 db
Maximální výkon odsávání 720 m3
Počet rychlostí 3

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Haier HATS6CBS6BVOC

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi