Haier H3F330SEH1

Skříňová mraznička, Energetická třída E, Objem: 330 l, Roční spotřeba energie: 266 kWh, Maximální hlučnost: 38 dB, Mrazicí výkon: 22 kg/24h, Akumulační doba: 12 h, NoFrost:, Rychlé zmrazení: Ano", Počet zásuvek: 4, Šířka: 59,5 cm, Výška: 190,5 cm, Hloubka: 67,5 cm. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Volně stojící smart jednodveřová mraznička Haier H3F330SEH1 Insta Switch ve stříbrném provedení s možností nastavení mezi chladničkou a mrazákem. Má celkovou kapacitu 330 l a je zařazena do energetické třídy E. Díky funkci Switch Zone lze nastavit teplotu v rozpětí +4 °C do -24 °C. Je vybavena invertorovým kompresorem se zárukou 12 let, technologií Total No Frost, zásuvkou Fresher Zone, dotykovým displejem na dvířkách a alarmem otevřených dveří. Mraznička disponuje doplňkovým obsahem v aplikaci hOn s možností ovládání na dálku. Max. hlučnost: 38 dB.

Switch Zone

Mraznička je vybavena funkcí Switch Zone, která umožňuje konvertibilní mrazení/chlazení. Díky možnosti nastavení vnitřní teploty v rozmezí +4 °C až -24 °C můžete nastavit vnitřní prostor pro chlazení nebo mrazení. Můžete si vybrat z následujících teplotních režimů: 4 °C (chladnička) / -16, -18, -20 a -24 °C (mraznička).

Invertorový kompresor

Mraznička Haier je vybavena špičkovým invertorovým kompresorem, který snižuje vibrace, takže je její provoz velmi tichý. Dosahuje hlučnosti pouhých 38 dB, což znamená, že vás nebude rušit při jiných činnostech. Výrobce také poskytuje na kompresor záruku až 12 let.

Beznámrazová technologie

Díky inovativní technologii Total No Frost se netvoří krystalky ledu a nevzniká námraza. To znamená, že nebudete muset mrazničku znovu odmrazovat, což vám ušetří čas.

Vnitřní LED osvětlení 

Díky praktickému vnitřnímu LED osvětlení budete mít vždy dokonalý přehled o zásobách chladničky. Celkově je toto osvětlení účinnější a poskytuje více přirozeného světla ve srovnání s běžným osvětlením.

Aplikace hOn

Mrazničku lze přes Wi-Fi nebo Bluetooth připojit k mobilní aplikaci hOn a ovládat ji na dálku. Aplikace také nabízí možnost využívat různé další funkce.

Vybavení

Mraznička má objem 330 l. Je vybavena 3 nastavitelnými skleněnými policemi, 3 průhlednými plastovými zásuvkami, 3 přihrádkami ve dveřích a zásuvkou Fresher Zone pro šokové chlazení/mrazení potravin. Nechybí ani výrobník ledu Twist Ice, akustický signál otevření dveří, akustický a světelný signál zvýšené teploty a funkce rychlého zmrazení.

Přizpůsobte si otevírání chladničky

Mraznička má vyměnitelný závěs dveří. Směr otevírání dveří mrazničky můžete nastavit podle svých potřeb.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Výška 190.5 cm
Celkový čistý objem 330 L
Mrazící výkon 22 kg/24h
Třída energetické účinnosti E

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Haier H3F330SEH1

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi