Gorenje BOS6747A01X


Vestavná trouba, Energetická třída A +, Kapacita: 77 l, Počet funkcí: 21, Vestavěný displej, Teleskopický výsuv: Víceúrovňový, Gril, Výška: 59,5 cm, Šířka: 59,5 cm, Hloubka: 56,4 cm. Více info

Barva


Cena 7 799 Kč

Sleva 3 % z předcházející ceny: 7 999 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 78 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavná trouba Gorenje BOS6747A01X v nerezovém provedení má objem 77 l. HomeMade Plus tvar trouby je prostorný, napodobující tvar tradičních pecí na dřevo, což umožňuje optimální cirkulaci vzduchu. Je ovládána pomocí ergonomického knoflíku doplněného BIO21 ICON LED+ programovacími hodinami. Nabízí 21 funkcí pečení se snadnou manipulací plechu díky částečně vysouvací teleskopické lišty na 2 úrovních. Čištění se provádí katalýzou.

 

 

 

HomeMade design

Vestavná trouba Gorenje BOS6747A01X nabízí dokonalý design v nerezovém provedení. HomeMade tvar trouby a umístění topných těles vychází ze zkušeností a poznatků získaných při používání kamenných pecí. Tyto poznatky vedou k vnitřní konstrukci s rovnoměrným rozvodem a cirkulací horkého vzduchu. Výsledkem je optimálně propečené jídlo: šťavnaté uvnitř a křupavé na povrchu. Trouba má objem 77 litrů, což poskytuje mimořádně velkou pečicí plochu.

AutoBake

Trouba Gorenje OptiBake nabízí plně automatické pečicí programy. Na výběr máte 22 oblíbených receptů, z nichž si můžete vybrat ten nejideálnější pro připravované jídlo. Stačí vybrat typ a hmotnost potraviny a stisknout tlačítko Start. O zbytek se postará trouba. Programy AutoBake jsou bezpečné a poskytují vynikající výsledky i bez předehřívání trouby.

Katalytické čištění

Trouba přináší velkého pomocníka při její údržbě, a tím je katalytické čištění. Vnitřní povrch je vyroben z katalytického smaltu, který na sebe váže mastnotu a nečistoty. Když teplota trouby během pečení dosáhne 85 °C nebo více, povrch automaticky absorbuje různé nečistoty.

Bezpečné a šetrné

Inovativní design a prosklení dvířek izoluje troubu a zajišťuje, že teplo zůstává uvnitř. Zabraňuje tak zahřívání okolí, což je pro vás bezpečnější. Kromě toho teplo neuniká z vnitřku trouby, a tak je optimalizována spotřeba energie, takže vás jistě potěší i to, že je šetrná k životnímu prostředí.

Dynamický chladicí systém DC+

Účinný systém DynamiCooling+ účinně ochlazuje vnější část trouby a zároveň zabraňuje poškození způsobenému vysokými teplotami. Po dokončení pečení začne tepelný senzor chladit vnější část trouby, dokud teplota neklesne pod 60 °C. Tento systém je obzvláště užitečný pro trouby s pyrolytickým čištěním, které probíhá při extrémně vysokých teplotách. Systém DynamiCooling+ funguje při zapnuté troubě. Systém DC+ se aktivuje pouze tehdy, když je trouba vypnutá.

ExtraSteam

K vytvoření programu ExtraSteam použijte mělkou misku naplněnou vodou. Získáte tak další parní programy, které jsou ideální pro pečení masa, ryb, kynutých koláčů, zeleniny nebo ohřívání či regeneraci potravin, a dokonce i rozmrazování. Navíc si potraviny zachovají svou barvu, chuť a vůni. Získáte správné prostředí pro dokonalou přípravu pokrmů.

FastPreheat

Trouba OptiBake zaujme funkcí FastPreheat, která se postará o rychlý předehřev trouby. Na teplotu 200 °C dosáhne za pouhých 5 minut, čímž ušetří až 30 % času potřebného pro standardní předehřev. Díky tomu patří trouby s touto funkcí k nejrychlejším troubám s předehřevem na trhu.

Možnosti pečení

  • FrozenBake - umožňuje vložit zmrazené potraviny přímo z mrazáku do trouby.
  • GentleBake - umožňuje pomalé pečení pokrmů, které zachovává všechny šťávy uvnitř pokrmu a zajišťuje dokonalé výsledky.
  • Gratinování - po skončení pečení vypněte funkci gratinování a trouba automaticky spustí 10 minut pečení při teplotě 300 °C.
  • PerfectGrill - dvojité grilovací těleso pro rovnoměrně křupavé pokrmy.
  • Pizza - umožňuje nastavit teplotu až do 300 °C, takže je ideální pro pečení pizzy, focaccia a tortilly.
  • StepBake - umožňuje nastavit parametry pro každý z požadovaných 2 kroků pečení před zahájením a trouba vše provede automaticky.

Snadná manipulace

Dvířka trouby jsou vybavena speciálními závěsy GentleOpen a GentleClose, takže k hladkému otevření nebo zavření stačí jemný dotyk. Má také teleskopické nástavce, které zajišťují bezpečnou manipulaci. Vysouvají se do ¾ mimo troubu, takže manipulace s horkým nádobím je snadná, ale hlavně bezpečná.

Víceúrovňové pečení

Vestavná trouba kombinuje chytrou cirkulaci vzduchu, rovnoměrné rozestupy mezi pozicemi pečicích plechů a mírně zaoblený stropní klín. Díky tomuto kombinovanému řešení zajišťuje trouba rovnoměrné propečení pokrmů na všech úrovních. Kromě toho je díky většímu průřezu dvířek dokonalý výhled na připravovaný pokrm.

Odnímatelné skleněné dveře

Trouba má odnímatelná vnitřní skleněná dvířka, která lze snadno vyjmout. Díky tomu je čištění mnohem snazší, dvířka zůstávají čistá a vy tak máte skvělý výhled do vnitřku trouby.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Třída energ.účinnosti A +
Celk.vn.kapacita trouby 77 L
Gril Ano
Celkový výkon trouby 3500 W
Typ čištění Katalýzou
Horkovzdušná funkce Ano
Počet funkcí 21

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Gorenje BOS6747A01X

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi