Gorenje BOS6737SYW


Vestavná trouba, Energetická třída A, Kapacita: 77 l, Počet funkcí: 11, Vestavěný displej, Teleskopický výsuv: Víceúrovňový, Gril, Výška: 59,5 cm, Šířka: 59,5 cm, Hloubka: 56,4 cm. Více info

Barva


Cena 13 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 140 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavná elektrická trouba Gorenje BOS6737SYW v bílé barvě má objem 77 litrů. Ovládá se pomocí zasouvacích knoflíků doplněných o programovací hodiny Icon Led. Nabízí 10 pečicích funkcí a umožňuje pečení na více úrovních najednou. Čištění se provádí pomocí páry AquaClean.

 

 

 

ExtraSteam

Tento program vytváří dokonale napařené prostředí, které zajistí, že chléb bude mít křupavou kůrku. Stačí do plytkého plechu nalít trochu vody, zvolit program ExtraSteam a nechat troubu pracovat.

Gratinování

Funkce Gratinování umožňuje vytvořit dokonalou zlatohnědou kůrku na lasagních, mase, pečených bramborách a dalších zapékaných pokrmech.

Grilování

Nejlepších výsledků grilování dosáhnete kombinací většího a menšího topného tělesa, kdy menší těleso umístíte do většího. Chytré umístění topných těles umožňuje optimální rozložení tepla a vždy poskytuje nejlepší výsledky přípravy, takže jídlo je na povrchu křupavé a uvnitř měkké.

DynamiCooling+

Funkce DynamiCooling účinně ochlazuje vnější povrch, aby se zabránilo poškození způsobenému vysokými teplotami. V troubách s funkcí DynamiCooling+ regulují tepelné senzory ochlazování vnějších stěn trouby, dokud nedosáhnou teploty 60 °C. To je praktické zejména u trub s funkcí pyrolytického čištění, která pracuje při extrémně vysokých teplotách.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Třída energ.účinnosti A
Celk.vn.kapacita trouby 77 L
Gril Ano
Celkový výkon trouby 3500 W
Typ čištění Párou
Horkovzdušná funkce Ano
Počet funkcí 11

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Gorenje BOS6737SYW

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi