GoGEN TAS930 černý

Soundbar, Barva černá, 2.0 kanálový, Výkon reproduktoru: 40 W, Bluetooth, 1 × HDMI port, 1 × USB port, 1 × optický vstup, FM rádio, Zvukové formáty: mp3, Frekvenční rozsah: 90-16000 Hz, Ekvalizér. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

3 dva nákupy

Zobrazit 3 recenze

Popis produktu

Elegantní soundbar GoGEN TAS930 v černém provedení s konfigurací 2.0 kanálů upoutá vaši pozornost nejen svými inovativními funkcemi, ale i moderním designem, díky čemuž se stane oblíbeným prvkem ve vašem obývacím pokoji. Vyvážený zvuk s hutnými basy, čistými výškami a vyváženými středy bude plynout do prostoru ze 4 reproduktorů a v místnosti bude rezonovat s celkovým výkonem 40 W. Konektivitu zajišťuje Bluetooth (pro pohodlné streamování z chytrých telefonů či tabletů), HDMI vstup s funkcí ARC (CEC), USB port či 3,5mm Line-In vstup, ale potěší i přítomnost integrovaného FM rádia. Zařízení disponuje LCD displejem, digitálním optickým audio vstupem a výstupem pro subwoofer.

Zvuková kulisa pro váš televizor

Dopřejte si skvělý zvuk při sledování oblíbených filmů - soundbar nabízí 2.0kanálový zvuk, a to prostřednictvím hned 4 reproduktorů, jejichž celkový výkon dosahuje 40 W. Efektivně tak nahradíte vestavěné reproduktory televizoru a dopřejete si ještě lepší zvukový zážitek při jeho sledování. Soundbar zaujme i kompaktními rozměry, díky kterým jej můžete umístit na televizní stolek, přímo pod televizor či přimontovat na stěnu. V případě že chcete ještě více zvýraznit basové tóny, umíte na zařízení využít zabudovaný výstup pro subwoofer.

Široké možnosti využití

I když je soundbar primárně určen pro připojení k televizorům, můžete jej pohodlně využívat i jako audiosystém. Především díky široké nabídce možností přehrávání audio obsahu. Pro televizory je určen HDMI vstup - s funkcí ARC (CEC) a také digitální optický audio vstup. Milovníky bezdrátového streamování potěší možnost přehrávání prostřednictvím Bluetooth rozhraní. Praktickou funkcí je také digitální FM tuner. V případě že upřednostňujete MP3 formáty, oceníte vestavěný USB vstup, ale stejně dobře umíte využít i Line-In s 3,5mm jack vstupem.

Praktické ovládání a přehlednost

Pro větší pohodlí je soundbar vybaven praktickým dálkovým ovládáním. Prostřednictvím něj můžete nejen přepínat mezi zdroji audio signálu, měnit hlasitost, přepínat skladby (v případě USB přehrávání), ale také využít přednastavené ekvalizéry nebo regulovat výšky a basy. Všechny důležité informace jsou zobrazovány na přehledném LCD displeji. Intenzitu jeho podsvícení lze pohodlně měnit, případně úplně vypnout.

Klíčové vlastnosti

 • Bezdrátové Bluetooth streamování

 • Digitální FM tuner

 • Podpora formátu MP3

 • Přednastavené ekvalizéry

 • Nastavení basů a výšek

 • LCD displej

 • Možnost uchycení na stěnu

 • 4 reproduktory s průměrem 50 mm

 • Frekvenční rozsah 90 Hz - 16 kHz

 • Výstupní výkon 40 W

 • Konektory: HDMI ARC (CEC) vstup, digitální optický audio vstup, USB vstup, Line-In - 3,5mm jack, subwoofer výstup

Pokud se chcete dozvědět více, podrobnosti o domácích kinech a soundbarech najdete v našem magazínu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Počet HDMI portů 1
Počet kanálů 2
Výkon reproduktoru 40 W

Hodnocení

5,0 / 5

3 recenze GoGEN TAS930 černý

80% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Josef

3. 1. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • FM tuner
 • display
 • zatím nic

skvělý poměr cena/funkčnost


David

17. 1. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • radio, aux

Slabší zvuk, ale jinak super


Jiří

29. 1. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Vynikajicí


Jsem moc spokojený. Za málo peněz hodně muziky...... super