Genesis Thor 660 US bílá


Klávesnice, Podsvícení, Programovatelné klávesy, Multimediální klávesy, Lokalizace klávesnice: US/EN, Typ spínače: Gateron Red, Provedení: Bezdrátové, Bluetooth, Typ baterie: integrovaná, Podporovaný OS: Windows, Android, Linux, bílá. Více info


Cena 1 899 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 19 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Herní klávesnice Genesis Thor 660 je vybavena podsvícením RGB s 19 režimy, mechanickými spínači Gateron Red s 8ms dobou odezvy, duálním režimem a funkcí N-key Rollover.

Stylová klávesnice

Genesis Thor 660 je herní klávesnice s funkčním designem a podsvícením RGB. Můžete si vybrat z 19 režimů podsvícení. Klávesy krásně odhalují podsvícení a zaručují dlouhou životnost klávesnice. Klávesnice je vybavena stabilizátory, které zajišťují plynulý pohyb velkých kláves a přesnost. Vestavěná baterie má kapacitu 3 000 mAh.

Spínače

Mechanické spínače Gateron Red mají rychlou dobu odezvy 8 ms, nízký aktivační bod 2 mm a aktivační sílu pouhých 45 g.

Duální režim

Duální režim umožňuje připojit klávesnici pomocí kabelu USB-C nebo bezdrátového připojení Bluetooth. Bezdrátové připojení se vyznačuje nízkým zpožděním, což oceníte zejména při hraní her. Současně se můžete připojit až ke třem zařízením Bluetooth.

N-key Rollover

K dispozici je také funkce N-key Rollover (známá také jako Anti-ghosting). Díky tomu je jedno, kolik kláves stisknete najednou, zařízení zaznamená každou stisknutou klávesu a okamžitě vyšle signál z klávesnice do počítače.

Funkční klávesy

Klávesnice je doplněna řadou funkčních kláves, které uživateli umožňují přístup k základním funkcím. Můžete snadno měnit skladby, upravovat jejich hlasitost a spouštět aplikace.

Speciální software

K dispozici je software, který vám umožní plně přizpůsobit nastavení. Můžete si vybrat oblíbený režim osvětlení RGB, nakonfigurovat makra a profily. Díky vestavěné paměti si zařízení pamatuje nakonfigurovaná nastavení.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Rozhraní Bluetooth
Podsvícení Ano
Podporovaný OS Android, Linux, Windows
Typ použití herní
Provedení Bezdrátové
Ergonomické provedení Ne
Programovateľné klávesy Ano
Odolné vůči postříkání Ne
Lokalizace klávesnice US/EN

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Genesis Thor 660 US bílá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi