Garmin Instinct 2S Solar Neo Tropic


Chytré hodinky, černobílý MIP displej, Garmin OS, Bluetooth, NFC, Voděodolnost, Počet dní výdrže baterie: 21, Funkce: senzor tepové frekvence, měření tlaku, barometr, krokoměr, monitoring spánku, notifikace, výpočet kalorií, intervalový trénink, měření rychlosti, měření vzdálenosti, měření tempa, záznam trasy, Integrovaný hudební přehrávač, Podporovaný OS: Android, iOS. Více info

Barva


Cena 7 490 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 75 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Garmin Instinct 2S Solar v barvě Neo Tropic jsou outdoorové chytré hodinky s odolnou konstrukcí, záznamem aktivity, vodotěsností do 100 metrů, měřením srdečního tepu a mnoha sportovními funkcemi. Výdrž baterie v režimu chytrých hodinek je až 51 dní. Model Solar nabízí delší výdrž baterie díky solárnímu nabíjení.

Odolná konstrukce

Hodinky Garmin Instinct 2S Solar mají odolné tělo vyrobené z vlákny vyztuženého a chemicky zesíleného polymeru a tvrzeného skla Gorilla Glass, takže hodinky vydrží nárazy i jiné typy poškození v náročném prostředí. Vyznačuje se vodotěsností 10 ATM (až 100 metrů) a splňuje také vojenské normy MIL-STD-810G.

Hodinky pro každodenní použití

Hodinky nabízejí širokou škálu sportovních aktivit, ale také mnoho vylepšení oproti předchozímu modelu, které si vás okamžitě získají. Můžete si vybrat z různých sportovních profilů, jako je běh, jízda na kole, veslování, triatlon nebo lyžování, halové aktivity až po plavání v bazénu a další. Kromě toho jsou hodinky vybaveny počítáním kroků, měřením srdečního tepu, monitorováním spánku a snímači rychlosti a kadence. Při sportovních a volnočasových aktivitách můžete využít také funkci solárního nabíjení hodinek, která výrazně prodlužuje výdrž baterie, jež v režimu chytrých hodinek dosahuje až 51 dní.

Přesné měření pulsu

Hodinky Instinct Solar 2S Solar jsou vybaveny vestavěným optickým snímačem tepu. Tato technologie využívá zelené světlo doplněné fotodiodami - citlivými na ztráty rozptýleného světla, které proniká kůží. Průtok krve (puls) je doprovázen absorpcí zeleného světla a tento úbytek je zaznamenáván fotodiodami. Výsledkem je velmi přesné měření pulsu.

Aplikace Connect IQ™ Store

Obchod Connect IQ™ Store umožňuje bezplatné stahování aplikací, widgetů, ciferníků, služeb pro streamování hudby a mnoha dalších vylepšení, díky kterým si můžete hodinky Garmin Instinct 2S Solar přizpůsobit podle svých představ. Kromě toho umožňuje spravovat stažené soubory, zobrazovat aktuálně nainstalované aplikace a kontrolovat zbývající místo v úložišti.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

NFC Ano
Funkce záznam trasy, měření tempa, měření vzdálenosti, měření rychlosti, intervalový trénink, výpočet kalorií, měření tlaku, krokoměr, monitoring spánku, barometr, senzor tepové frekvence, notifikace
Bezdrátové nabíjení Ne

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Garmin Instinct 2S Solar Neo Tropic

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi