Garmin Instinct 2 dēzl™ Edition 45 mm černé


Chytré hodinky, černobílý MIP displej, Garmin OS, Bluetooth, Voděodolnost, Kapacita: 0,032 GB, Počet dní výdrže baterie: 28, Funkce: senzor tepové frekvence, barometr, krokoměr, monitoring spánku, Integrovaný hudební přehrávač, Podporovaný OS: iOS. Více info


Cena 7 290 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 73 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Hodinky Garmin Instinct 2 dēzl™ Edition v černém provedení jsou určeny pro řidiče nákladních aut. Disponují monochromatickým MIP displejem. GPS, celodenním monitoringem zdravotních funkcí a výdrží baterie (v režimu chytrých hodinek) až 28 dní.

Speciálně navrženo pro profesionální řidiče

Garmin Instinct 2 dēzl™ Edition jsou hybridní univerzální chytré hodinky, které jsou ideálním společníkem pro profesionální řidiče. V robustním pouzdře jsou vhodnější pro větší zápěstí. Jsou vyrobeny z polymerových kompozitních materiálů vyztužených vlákny a chemicky tvrzeného skla odolného proti poškrábání. Extrémně odolná konstrukce a další parametry splňují vojenské normy MIL-STD-810G pro vysokou odolnost proti nárazu, plameni a ponoření.

Spolupracuje s navigacemi pro nákladní automobily dézl

Stačí hodinky spárovat s navigací pro nákladní automobily řady dēzl a synchronizovat časovače plánování přestávek a zobrazit ukazatele zdravotního stavu a wellness návrhy jak na velkém displeji navigace, tak na hodinkách na zápěstí. Svůj den si můžete snadno naplánovat pomocí snadno použitelných časovačů plánování přestávek. Hodinky vám pomohou sledovat čas strávený jízdou, přestávkami a zastávkami místo vás.

Zobrazení zdravotních ukazatelů pomocí průběžného sledování wellness

 • Zápěstní monitor srdečního tepu má vylepšenou optickou technologii měření srdečního tepu, měří intenzitu vašich fitness aktivit a informuje vás, pokud je váš srdeční tep během odpočinku příliš vysoký nebo příliš nízký.
 • Sledování stresu vám pomůže zjistit, zda máte klidný, vyrovnaný nebo stresující den. Upozornění na relaxaci vám řekne, abyste provedli krátkou dechovou aktivitu, když se cítíte ve stresu.
 • Sledováním energetické baterie těla optimalizujete energetické zásoby svého těla pomocí variability srdečního tepu, stresu, spánku a dalších údajů, abyste zjistili, kdy potřebujete odpočinek.
 • Pro aklimatizaci v nadmořské výšce nebo sledování spánku odhaduje snímač Pulse Ox pomocí světelných paprsků na zápěstí, jak dobře vaše tělo absorbuje kyslík.
 • Monitorujte hydrataci zaznamenáváním denního příjmu tekutin jako připomínku, abyste zůstali hydratovaní. V aplikaci Garmin Connect™ na kompatibilním chytrém telefonu můžete dokonce nastavit připomenutí hydratace, vytvořit cíle a zobrazit historii a pokrok.
 • Sledováním dýchání získáte informace o svém dýchání během dne, ve spánku a při dechových cvičeních nebo jiných způsobech relaxace.
 • Díky ukazateli výkonu VO2 max můžete trénovat chytřeji. Zohledňuje změny výkonu, které mohou být způsobeny teplem nebo nadmořskou výškou.

Zůstaňte ve spojení i na cestách

 • Bezproblémově plaťte pomocí bezkontaktního platebního řešení Garmin Pay.
 • Spárujte se s aplikací dēzl v kompatibilním smartphonu a přijímejte e-maily, zprávy a oznámení přímo na hodinkách.
 • Pomocíhodinek můžete na dálku ovládat přehrávač médií v kompatibilním smartphonu spárovaném prostřednictvím aplikace Garmin Connect. Můžete také vybírat a přehrávat zvukové soubory uložené v hodinkách.
 • Pokud se necítíte bezpečně nebo pokud hodinky zjistí nějakou událost, mohou funkce asistence a detekce událostí po spárování s kompatibilním chytrým telefonem odeslat zprávu s vaší polohou nouzovým kontaktům.
 • Pomocí aplikace Connect IQ Store v kompatibilním smartphonu můžete přidávat datová pole a vytvářet vlastní vzhled hodinek.

Pomocí aplikace dézl můžete přistupovat k tréninkům s přestávkami

Tato novinka maximálně využívá potenciál speciálního modelu vytvořeného pro profesionální řidiče nákladních vozidel. K chytrému telefonu jej připojíte pomocí aplikace dezl™from Garmin. Po jejím stažení do chytrého telefonu a propojení s hodinkami získáte přístup k denním statistikám, výukovým programům, cvičením a dalším informacím. Cvičení pro řidiče: specifická cvičení vytvořená s ohledem na délku přestávek, pro život na dlouhých cestách.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

NFC Ne
Funkce krokoměr, monitoring spánku, barometr, senzor tepové frekvence
Bezdrátové nabíjení Ne

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Garmin Instinct 2 dēzl™ Edition 45 mm černé

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi