Garmin fēnix 7 Solar Slate Gray/Black Band


Chytré hodinky, barevný MIP displej, Garmin OS, Bluetooth, NFC, Voděodolnost, Kapacita: 16 GB, Počet dní výdrže baterie: 18, Funkce: senzor tepové frekvence, gyroskop, barometr, krokoměr, monitoring spánku, notifikace, výpočet kalorií, měření rychlosti, měření vzdálenosti, měření tempa, záznam trasy, Integrovaný hudební přehrávač, Podporovaný OS: Android, iOS. Více info


Cena 17 490 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 175 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Hodinky Garmin fēnix 7 Solar disponují výdrží až 22 dní díky praktickému solárnímu nabíjení. Jejich chloubou je velký 1.3" MIP displej s tvrzeným sklem Power Glass™. Nechybí však ani funkce pro monitorování sportovních výkonů. Balení obsahuje voucher ke stažení českých topo map.

Skvělý displej a praktické solární nabíjení

Chytré hodinky Garmin fēnix 7 mají 1,3" dotykový displej s rozlišením 260 × 260 pixelů, který je chráněn tvrzeným sklem Power Glass s praktickou funkcí solárního nabíjení. Kromě dotykového displeje můžete hodinky ovládat i s pomocí bočních tlačítek. Jsou vyrobeny z polymeru vyztuženého uhlíkovými vlákny a zadní kryt je kovový, což zajišťuje jejich odolnost a dlouhou životnost.

Sledování sportovní aktivity a zdravotních funkcí

Pro sledování sportovních výkonů najdete v hodinkách funkce, jako je detekce začátku aktivity, intervalový trénink, krokoměr, podpora aplikace Strava, rychlost, tempo, srdeční tep, zóny srdečního tepu, úroveň tělesné regenerace, virtuální trenér, výpočet kalorií, vystoupaná patra, vzdálenost, převýšení a mnoho dalších. Pro sledování svého zdraví máte k dispozici řadu funkcí, jako jsou dechová cvičení, pitný režim, sledování spánku, měření saturace krve kyslíkem, měření úrovně stresu, připomínka cvičení, sledování menstruačního cyklu a upozornění na srdeční problémy.

Funkce pro váš sportovní trénink

Pro sportovní trénink nabízejí hodinky Garmin řadu sportovních profilů: běh, cyklistika, plavání, lyžování, golf, turistika, veslování a další. Pokud vám základní nabídka nestačí, můžete si pomocí aplikace Connect IQ bez obav stáhnout další. Pokud dáváte přednost silovému tréninku, Garmin Fenix 7 má speciální profil, do kterého můžete ukládat informace o cvičeních, zvednutých vahách a svých rekordech. U cyklistiky zase můžete využít funkce Grit™ a Flow™, které vyhodnotí například obtížnost trati a mnoho dalšího.

GPS a další funkce hodinek

Hodinky mají vestavěný satelitní přijímač kompatibilní s GPS, GLONASS a GALILEO, takže můžete získat přesné informace o své aktuální poloze, ať jste kdekoli. Kromě toho mají výškoměr, barometr a tříosý kompas. Samozřejmě nechybí ani funkce jako NFC, Bluetooth a široká nabídka map. V hodinkách tak najdete mapy golfových hřišť, lyžařských středisek nebo praktické topografické mapy TopoActive. Po připojení k telefonu navíc získáte přístup k upozorněním, jako je příchozí hovor, odmítnutí příchozího hovoru, SMS, WhatsApp, Messenger, sociální sítě, kalendář, e-mail a další.

Skvělá baterie a výdrž

výdrž hodinek se stará vysokokapacitní baterie s výdrží až 22 dní. Displej je opatřen speciální ochrannou skleněnou vrstvou, která udrží chytré hodinky nabité, i když jsou vystaveny slunečnímu záření. Se zapnutou GPS je výdrž baterie 57 hodin se solárním dobíjením. Díky kvalitnímu zpracování jsou hodinky odolné a vodotěsné - 10 ATM - až do hloubky 100 metrů.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

NFC Ano
Funkce záznam trasy, měření tempa, měření vzdálenosti, měření rychlosti, výpočet kalorií, krokoměr, monitoring spánku, barometr, senzor tepové frekvence, gyroskop, notifikace
Bezdrátové nabíjení Ne

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Garmin fēnix 7 Solar Slate Gray/Black Band

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi