G21 Perfection Red červený


Stolní mixér, Příkon: 1700 W, Počet rychlostí: 10, Objem: 2,5 l, Drcení ledu, Smoothie, Pulzní spínač, Vyjímatelná miska, Hmotnost: 5400 g. Více info

Barva


Cena 4 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 50 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Stolní mixér G21 Perfection je výjimečný velkým otvorem pro vkládání surovin, výkonem 1700 W a 32000 otáčkami za minutu, a také snadným ovládáním páčkami a otočným kolečkem.

G21 Perfection Red 

  • Stolní mixér
  • Velký otvor pro vkládání přísad
  • Výkon: 1 700 W
  • Nádoba: 2,5 l
  • Barva: červená

Prvotřídní pomocník

Stolní mixér G21 Perfection s 32 000 otáčkami za minutu a příkonem 1 700 W je skvělým pomocníkem v domácnosti, protože díky jeho skvělým schopnostem můžete připravit například lahodné smoothie i z tvrdé kořenové zeleniny nebo mraženého ovoce. 

Skvělé vlastnosti

Mixér G21 Perfection je vybaven velkým otvorem pro vkládání ingrediencí, který umožňuje jejich krájení na větší kousky. Spotřebič se snadno ovládá pomocí dvou páček. Rychlost přístroje můžete nastavit podle svých potřeb jedním otočením kolečka. Součástí balení je také pěchovadlo, které zajišťuje bezpečné posunutí již vložených ingrediencí na dno mixéru. Nádoba o objemu 2,5 l je vyrobena z tritanu (neobsahuje BPA) a lze ji mýt v myčce nádobí. Tichý provoz zajišťuje odhlučněná motorová jednotka

Speciální nože

G21 Perfection má ve svém těle čtyři hladké a dvě vroubkované nože, které dokáží rozdrtit všechny druhy ovoce a zeleniny. 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Objem 2.5 L
Počet rychlostí 10
Příkon 1700 W
Pulzní spínač Ano
Smoothie Ano
Drcení ledu Ano

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí G21 Perfection Red červený

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi