G21 Excellent Brown stolní mixér hnědý


Stolní mixér, Příkon: 1700 W, Počet rychlostí: 10, Objem: 2,5 l, Drcení ledu, Smoothie, Pulzní spínač, Vyjímatelná miska, Hmotnost: 5400 g. Více info


Cena 5 490 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 55 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Výkonný stolní mixér G21 Excellent vyniká nejen svojí extra silou 1 700 W a 32 000 ot./min., ale také digitálním ovládáním a schopností naučit se připravovat nejoblíbenější mixy. V nabídce má 5 základních mixovacích programů a dalších 6 si můžete nastavit dle požadavků.

G21 Excellent

 • Výkon: 1 700 W
 • Otáčky: 32 000/min
 • Objem nádoby: 2,5 l
 • Materiál nádoby: Tritan Copolyester
 • Teplotní odolnost nádoby: -40 až +120 °C
 • Drcení ledu
 • Počet rychlostí: 10
 • Vyjímatelná miska
 • Pulzní spínač

Nemá konkurenci

Domácí i komerční kuchyně posílí chytrý a silný mixér G21 Excellent. Nad ostatními blendery jasně vyniká nejen svou extra silou, ale i digitálním ovládáním a schopností naučit se připravovat nejoblíbenější mixy. Schopný pomocník díky svým vynikajícím vlastnostem, špičkovému provedení a perfektním parametrům nemá v oboru konkurenci.

Učí se rychle

G21 Excellent se může pochlubit digitálním ovládáním, které splňuje nejnovější trendy v přípravě pokrmů a požadavky profesionálních kuchařů. 5 základních mixovacích programů už má přednastavených, zvolený spustíte jediným kliknutím. Dalších 6 si můžete sami nastavit, a to dokonce v šesti jednotlivých krocích. Pro každý krok zvolíte požadované otáčky a délku trvání. Díky tomu výkonný blender uspoří značnou část času a ocení jej proto i obsluha ve velkých restauracích a místech, zaměřených na přípravu RAW a vegetariánských pokrmů ve velkém objemu. Rychlý neboli Quick program je speciální novinkou pro opravdu rychlé použití. Nastavte jen čas a otáčky, ostatní nechte na G21 Excellent.

V kuchyni se umí otáčet

Se svými 32 000 otáčkami za minutu a výkonem 1 700 W jej ani sebetvrdší celer nezastaví. Hladce rozdrtí kořenovou zeleninu, připraví sametově hebké ořechové máslo, čerstvé smoothie, plné vitamínů, i lahodnou polévku a mnoho dalších dobrot. 

Poslouchá na slovo, vlastně na dotek

Držadlo nádoby vám krásně sedne do ruky. Otvor pro vkládání surovin je tak velký, že se nemusíte zdržovat s krájením na menší kousky. Tvar a výška nádoby jsou optimalizovány pro dokonalé promísení vložených surovin. Šťouchadlem bezpečně posunete vložené přísady až na dno, kde se nachází malá, speciálně vytvarovaná vlnka pro lepší pohyb surovin. Mixér G21 Excellent je navíc vybaven dvěma ergonomicky tvarovanými madly pro snadné přenášení.

Nádoba se myčky nebojí

Stěny základní nádoby jsou vyrobeny z tritanu, speciálního odlehčeného zdravotně nezávadného (BPA free) a hlavně vysoce odolného materiálu. Tišší chod je pojištěn odhlučněním motorové jednotky. Nádoba hladce dosedá do stojanu s kovovými převody. Šestice nožů ze super kvalitního materiálu a v ideálním tvaru dokáže jemně nadrtit skutečně vše. Potřebujete dolít trochu vody během mixování? Žádný problém! Díky malému víčku se vám to povede bezpečně i za chodu. Po použití můžete nádobu buď propláchnout nebo vložit do myčky.

Speciální brus nožů zkracuje délku mixování

Čtyři nože hladké a dva se zoubkováním tvoří dokonalou šestici. Najemno rozdrtí veškeré ovoce i zeleninu. Ano, i nejtvrdší suroviny, jako je například mrkev nebo celer, zvládnou do minuty. Dokonce i své oblíbené kokosové mléko připravíte za chvilku. Pokud chcete častěji připravovat různé pomazánky či ořechová másla, je doporučeno pořídit si i menší nádobu o objemu 0,9 l.

Obsah balení

 • Blender G21 Excellent
 • Nádobka 2,5 l
 • Víko
 • Malé víčko
 • Plastová stěrka
 • Klíč na utažení nože
 • Pěchovadlo

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Objem 2.5 L
Počet rychlostí 10
Příkon 1700 W
Pulzní spínač Ano
Smoothie Ano
Drcení ledu Ano

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí G21 Excellent Brown stolní mixér hnědý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi