Pevná linka

Pevná linka přináší mnoho praktických výhod do vaší domácnosti i kanceláře. Zajistí vám spolehlivé, bezpečné a kvalitní spojení i bez potřeby dostatečného pokrytí mobilní sítí, oslní vás nízkými provozními náklady a snadno vyřídíte i několik hovorů najednou.

Kategorie produktů

O kategorii

I pevná linka umí být moderní a bezdrátová

Pamatujete si pevnou linku jako ten velký a těžký telefon, ke kterému bylo připevněné sluchátko krátkou šňůrou, kvalita hovoru nebyla nic moc a v blízkosti se vždy válel tlustý telefonní seznam? Kdepak, tyhle doby už jsou dávno pryč.

Moderní pevná linka už vypadá jako běžné mobilní telefony. A může být i bezdrátová! Zatímco základní stanice je samozřejmě vždy připojena k síti fyzickým kabelem, ze samotného telefonu můžete volat bezdrátově – stále ale platí, že se musíte držet v určité vzdálenosti od základní stanice, nemůžete ji tedy používat kdekoli. V oblastech, ve kterých není silné pokrytí mobilním signálem, pak pevná linka nabízí spolehlivější a kvalitnější připojení oproti mobilním sítím. Navíc se nespoléhá na internet, a tak funguje i při výpadku proudu.

Další výhody pevné linky

Pevná linka má spoustu zdánlivě skrytých výhod, díky kterým určitě nepatří do starého železa. Pevná linka je totiž spojena s konkrétní adresou, což je nespornou výhodou při volání na nouzovou linku (takové sdílení je spolehlivější, než sdílení přibližné polohy pomocí GPS v telefonu). Na pevnou linku také můžete získat výhodnější sazby pro mezinárodní hovory.

Zařizujete si kancelář? Nezapomeňte také na: