Edifier X3 černá

Bezdrátová sluchátka, Vestavěný mikrofon, Výdrž baterie: 6 h, Výdrž baterie s pouzdrem: 24 h, Ovládání hlasitosti, Ovládání přehrávání, Dosah: 10 m, Frekvenční rozsah: 20000 Hz, NFC, Rozhraní nabíjecího pouzdra: USB-C. Více info


Cena 1 299 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 13 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Černá kompaktní sluchátka Edifier X3 s integrovaným mikrofonem mají ergonomický tvar poskytující pohodlné nošení. O reprodukci zvuku se postarají měniče s frekvenčním rozsahem 20 Hz až 20 kHz, citlivostí 95 dB a impedancí 16 ohmů. Sluchátka disponují dekódováním zvuku Qualcomm aptX, technologií potlačení hluku CVC V8.0 a nabídnou dekódovací rychlost až 352 kb/s. Obsluhu umožní dotykové ovládání. Připojení zajišťuje bezdrátová technologie Bluetooth s dosahem do 10 metrů.

Kompaktní sluchátka

Kompaktní stereofonní sluchátka Edifier X3 v černém provedení jsou odolná vůči vodě a prachu. Mají ergonomicky navržený tvar, takže vám pohodlně sednou do uší. Snadnou obsluhu umožní dotykové ovládání.

Zvuk s dekódováním Qualcomm aptX

Křišťálově čistý zvuk si vychutnáte díky měničům s frekvenčním rozsahem 20 Hz až 20 kHz, citlivostí 95 dB a impedancí 16 ohmů. Sluchátka s integrovaným mikrofonem disponují dekódováním zvuku Qualcomm aptX a zvukovou frekvencí 16bit / 44,1 kHz. Nabídnou dekódovací rychlost až 352 kb/s. O potlačení hluku se postará technologie CVC V8.0.

Připojení a napájení

Stabilní bezdrátový přenos signálu zajistí technologie Bluetooth 5.0 s dosahem do 10 metrů. O napájení se postará 50mAh baterie (každé sluchátko) i 350mAh baterie integrovaná v pouzdře. Nabíjení umožňuje USB-C konektor.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný mikrofon Ano
NFC Ano
Styl nošení do uší
Výdrž batérie 6 hod.

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Edifier X3 černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi