ECG 24HSL231M


Televize, Smart, LED obrazovka, Úhlopříčka: 60 cm, HD, Direct LED, 1366x768, OS TV: Linux, DVB-S2, DVB-T2, DVB-C, 2 × HDMI port, HDMI 1.4, 1 × USB 2.0, 0 × USB 3.0, Wi-Fi, Miracast, Ethernet/LAN připojení. Více info

Úhlopříčka


Cena 4 790 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 48 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Smart LED televize ECG 24HSL231M s 24" (60 cm) úhlopříčkou, HD rozlišením (1366 × 768), operačním systémem Linux, podporou HDR a technologie Progressive Scan.

Kompaktní televizor

Chytrý televizor ECG 24HSL231M s úhlopříčkou 60 cm (24") a možností montáže na stěnu je ideální pro menší prostory a lze jej použít v garsonce, na studentské koleji, na chatě nebo v karavanu. Navíc nabízí ještě jednu výhodu - jeho napájení lze realizovat jak z běžné zásuvky (220 V), tak ze zásuvky automobilového zapalovače (12 V). Oblast použití tohoto televizoru je tedy velmi široká. Ať už jej však umístíte kamkoli, můžete očekávat skvělou audiovizuální zábavu s obrazem v HD kvalitě a mnoha inteligentními funkcemi, které vám přístroj zpřístupní prostřednictvím operačního systému Linux.

Kvalita obrazu HDR

Obrazovka tohoto televizoru s úhlopříčkou 24 palců vám poskytne ostrý a jasný obraz, od kterého nebudete chtít odtrhnout oči. Pracuje totiž s rozlišením HD (1366 × 768 px) a podporuje vysoký dynamický rozsah (HDR10, HLG), který zaručuje dokonalý kontrast v tmavých i světlých částech scény. Ostrost obrazového podání je u tohoto kompaktního televizoru ještě umocněna technologií Progressive Scan. Díky ní se obraz nezobrazuje prokládaně (v půlsnímcích), ale vždy rovnou, což přispívá k jeho lepší plynulosti.

Chytrá zábava

Kromě možnosti sledovat klasické televizní programy z pozemního, kabelového a satelitního vysílání (tunery DVB-T2/C/S2) vám ECG 24HSL231M otevírá dveře k bohaté zábavě na internetu. Patří totiž mezi chytré televizory, které umožňují využívat řadu moderních chytrých aplikací. Díky přehlednému operačnímu systému Linux získáte rychlý a snadný přístup k videím na YouTube, seriálovým hitům Netflix a široké nabídce filmů z oblíbené streamovací služby Amazon Prime Video. Užitečná je také funkce zrcadlení, která vám umožní snadno promítat obsah z chytrého telefonu nebo tabletu na obrazovku televizoru.

Vysoce kvalitní zvuk

Ať už sledujete film, živý hokejový zápas nebo zprávy, vždy se můžete spolehnout, že vám ECG TV poskytne nejen kvalitní obraz, ale také velmi dobrý zvuk. O ten se postará audiosystém s reproduktory o výkonu 2× 2,5 W, jehož zvuk můžete přizpůsobit sledovanému programu pomocí ekvalizéru. Pokud nechcete při sledování televize rušit své okolí, můžete k přístroji připojit také sluchátka a poslouchat zvuk v soukromí.

Možnosti připojení

Kromě výstupu pro sluchátka nabízí tento televizor také 2 porty HDMI, takže k němu můžete snadno připojit notebook, přehrávač Blu-ray nebo DVD, herní konzoli nebo díky technologii ARC také soundbar. A protože konektory obsahují rozhraní USB, můžete přehrávat i vlastní multimédia z přenosných flash disků - podporována je řada formátů videa, zvuku i fotografií.

Mnoho drobných funkcí

Tento kompaktní televizor je také vybaven spoustou drobných funkcí, které usnadňují jeho používání v běžných i nestandardních situacích. Do první kategorie patří seznam kanálů a elektronický programový průvodce (EPG ) - dvojice funkcí, které vám poskytnou dokonalý přehled o naladěných programech i o tom, co se právě vysílá. Mezi vychytávky se specifičtějším účelem pak patří rodičovský zámek (pro lepší kontrolu nad tím, co sledují vaše děti) nebo základní hotelový režim, pomocí kterého můžete seznam kanálů zkopírovat na více televizorů.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 24 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlišení HD
OS TV Linux

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí ECG 24HSL231M

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi