DPM STR-20W-W


Stropní svítidlo, Maximání príkon světel. zdroje: 20 W, Druh patice: nemá, Barva: bílá, Životnost žárovky: 25000 h, Třída energ. účinnosti 2021: E. Více info

Barva


Cena 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 10 Kč Zobrazit nápovědu


Popis produktu

Kolejnicové stropní svítidlo DPM STR-20W-W v bílé barvě je určeno pro montáž na osvětlovací lišty. Je vhodné do obývacího pokoje, kuchyně nebo jídelny. Kolejnice není součástí balení.

Kolejnicová svítidla

Jsou vhodná pro akcentační osvětlení, zdůrazňující zvolené místo v místnosti. Mají zabudované nevyměnitelné COB LED diody s životností až 25 000 h. Lehké hliníkové pouzdro umožňuje instalaci více svítidel na jednu kolejnici bez obav z poškození držáku.

Zdroj světla

Svítidlo má 20W COB LED diodu, která poskytuje světelný tok až 1 600 lm, což odpovídá klasické žárovce o výkonu cca 120 W. LED dioda vyzařuje neutrální barvu 4 000 K. Neutrální bílá barva se hodí k tradičnímu i modernímu designu interiéru.

Montáž

Kolejnicová svítilna je určena pro 1fázový kolejnicový systém. Instalace je jednoduchá a měla by se provádět pouze v interiéru. Pro instalaci reflektoru stačí vložit montážní desku reflektoru na zvolené místo na osvětlovací liště a posunutím bočního zámku zajistit lampu na liště. Svítilnu lze připevnit na kolejnici na libovolné místo a volně posouvat po celé její délce mezi konektory. Kolejnicový systém DPM by se neměl používat v okruzích se stmívači osvětlení.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Počet světelných zdrojů 1
Druh patice nemá
Napětí 230 V

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí DPM STR-20W-W

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi