De'Longhi KBI2001.S Distinta stříbrná


Rychlovarná konvice, Objem: 1700 ml, Materiál: nerez, Příkon: 2000 W, Automatické vypnutí, Ochrana proti vyvařování vody, Ochrana proti přehřátí. Více info

Barva


Cena 1 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 20 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Rychlovarná konvice De'Longhi KBI2001.S z řady Distinta ve stříbrném provedení se pyšní inovativním a unikátním designem. Je ztělesněním všeho, co má konvice obsahovat: funkčnost, rychlost, bezpečnost a stylovost. Právě moderní vzhled ji odlišuje od ostatních konvic. Je tedy ideálním řešením pro ty, pro které je důležitá nejen užitečnost zařízení, ale i jeho vizuální stránka. Součástí konvice je bezpečnostní systém a její objem je 1,7 l.

De'Longhi KBI 2001.S Distinta

  • Prémiový design
  • Exkluzivní kovový povrch z nerezové oceli
  • Třístupňová bezpečnostní ochrana
  • 360° otočná základna pro snadné použití
  • Výlevka pro snadné nalévání
  • K dispozici ve více barevných variantách
  • Objem 1,7 litru
  • Příkon 2 000 W

Rychlovarná konvice De'Longhi Distinta Flair KBI 2001.S je elegantní a stylová a má exkluzivní design s italskou precizností. Konvice je vyrobena z matné nerezové oceli doplněné chromovanými detaily.

Design je nadčasový

Konvice zaujme exkluzivním nerezovým povrchem a barevným provedením, takže se skvěle hodí do každé kuchyně. Další výhodou je designové zpracování a velmi rychlý ohřev vody. Konvice má skryté topné těleso a vyjímatelný omyvatelný filtr.

Její používání je pohodlné

Díky možnosti otáčení podstavce o 360° je používání konvice opravdu pohodlné. Otočná základna a v ní navinutý napájecí kabel zajišťují plné pohodlí a volnost používání.

Praktický ukazatel hladiny vody

Zajímavý je integrovaný ukazatel hladiny vody, díky kterému máte množství vody v konvici plně pod kontrolou. Konvice má také světelný indikátor, který signalizuje zapnutí konvice, a její používání je velmi intuitivní.

Údržba je snadná

Vyjímatelný filtr proti vodnímu kameni je omyvatelný, což usnadňuje čištění konvice a přispívá k lepší kvalitě vody. Tento filtr zajišťuje lahodné horké nápoje v plné chuti a nejlepší kvalitě.

Bezpečnost je zásadní

Konvice má třístupňový bezpečnostní systém, který ji chrání před spuštěním bez vody. Konvice se automaticky vypne, když se voda uvaří nebo když se sejme z podstavce. To vše zajišťuje bezpečné a pohodlné používání konvice. Kromě toho je konvice vybavena skrytým topným tělesem, které zvyšuje ohřevnou plochu a bezpečnost při používání. Izolace topného tělesa eliminuje problém s usazováním vodního kamene, což usnadňuje celkové udržování konvice v čistotě.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Materiál nerez
Zvuková signalizace Ne
Příkon 2000 W
Nastavitelná teplota Ne
Objem 1700 ml

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí De'Longhi KBI2001.S Distinta stříbrná

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi