Crackdown 3 Xbox One hra

1 799 Kč ? Ušetříte 69 % 549 Kč

Nákupem získáte 5,49 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Hra Crackdown 3 je určena pro herní konzole XBOX ONE. Ve hře plné chaosu a destrukce se stanete super agentem, který zastaví zločiny. Metropolitní části jsou pod útokem s dosud nevídanou úrovní zločinu. Agentura se po útoku dostala k horké stopě a nyní se před ničím nesmí zastavit. Pomozte vašemu tím najít viníky a zajistěte spravedlnost v celé hře. Zvyšujte úrovně schopnosti agentů a prozkoumejte mrakodrapy, házejte náklaďáky na nepřátele a bojujte jako samotný boss. V režimu Wrecking Zone - multiplayer pro 10 hráčů - zničíte soupeřovy pevnost. Zobrazit celý popis

  • Sleva 69 %

Popis produktu

Umění zabíjet

Vylepšíte schopnosti svého super agenta v skákání přes mrakodrapy, házení kamionů na nepřátele a umění boje. Tým, který má šílenou vědu pevně v hrsti, otevře jménem spravedlnosti časoprostorové kontinuum a vykopne kriminální živly zpět do doby Velkého třesku.

Nebezpečné bojiště v otevřeném světě

Ve službě Xbox Live můžete hrát až se 4 přáteli a spolu zničit zločinecké impérium. Na svých nepřátel můžete použít jako zbraň samotné město. Využijte i režim Wrecking Zone, multiplayer pro 10 hráčů, kde zničíte soupeřovu pevnost. Množství zábavy a zároveň akční hry s přáteli máte zaručeno.

Nad zločinem se zmráka

Vylákajte pomstychtivých vůdců kriminálního Gangu z jejich pevnosti. Vymláťte jejich pouličních vojáků, napadněte zločinecké operace a odstraňte nejvyšších vůdců gangu. Ostrovní ráj New Providence ovládaný korporátními psychopaty, gangstery a zabijáky - je domovem mimořádně tajemné a nesmírně hrozivé společnosti Terranova Worldwide. Megakorporace vybudovaná kolem tlejícího srdce vulkánu, které se teprve nedávno záhadně znovu vznítilo, využívá všechny dostupné materiální i lidské zdroje v okolí a připravuje se na další fázi svého ďábelského plánu, ale i nezbytnou konfrontaci s Agenturou.

The Blackout

Došlo k nečekanému útoku nového nepřítele. Hlavní oblasti města byly zasaženy dosud nevídanou živelnou silou, která uvrhla město do temnoty a chaosu. Po tomto útoku si Agentura vybrala toho nejlepšího z nejlepších a nyní se nezastaví před ničím, dokud nenajde viníky a nedomôže se spravedlnosti - všemi možnými prostředky.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Médium BLU-RAY
  • Platforma Xbox One
  • Typ hry Akční
  • Lokalizace slovenská

Další vlastnosti

Značka: Xbox
Médium: BLU-RAY
Titulky: slovenské
Platforma: Xbox One
Typ hry: Akční
Věkové omezení: 18+
Závadnosť obsahu: násilí
Lokalizace: slovenská

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 150 mm
Výška: 250 mm
Hmotnosť: 0,2 g
Hloubka: 10 mm

Další parametry

VR hra: Ne

Ostatní

Kód produktu: 7KG-00015

Všechny parametry

Recenze Crackdown 3 Xbox One hra

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Crackdown 3 Xbox One hra