Concept OPK4690


Šírka: 90 cm, Maximální hlučnost: 65 db, Maximální výkon odsávání: 820 m3


Cena 7 999 Kč

Sleva 11 % z doporučené ceny výrobcem: 8 999 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 79,99 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Komínový odsavač par Concept OPK4690 v nerezovém provedení a šířky 90 cm je vybaven dotykovým ovládáním. Je zařazen do energetické třídy A a jeho maximální výkon odsávání dosahuje 820 m³/hod. Průměr odtahu je 150 mm. Má jednoduchou obsluhu s bílým displejem a možností výběru ze 3 stupňů výkonu. Pracovní plochu pod odsavačem zpřehledňuje LED osvětlení 2× 1,5 W. Provoz odsavače je možný s odtahem do komína nebo s recirkulací (při použití vhodného uhlíkového filtru: Concept 619990411 - potřebné 3 ks). Dodávané příslušenství: zpětná klapka, 3× kovový filtr proti mastnotám a pružné výstupní potrubí.

 

 

 

Výkon odsavače

Výkon odsavače Concept OPK4690 by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Velmi praktickou funkcí při odsavači je individuální nastavení stupně výkonu, pomocí kterého můžete okamžitě zvýšit výkon na maximum, čím rychleji odvede vzniklou páru a všechny nežádoucí zápachy z vaření, popř. oxid dusíku, který vzniká při vaření na plynu. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochu. Podle norem by se měl odsavač umístit minimálně 65 cm nad elektrickou varnou deskou a 68-70 cm nad plynovou varnou deskou. Maximální výkon odtahu dosahuje 820 m³/hod. Pracuje s maximální hlučností 65 dB. Jeho provoz je možný s odtahem do komína nebo v režimu recirkulace. Průměr odtahu digestoře je 150 mm. Odsávání probíhá přes 3 tukové filtry v režimu recirkulace. Tukové filtry můžete jednoduše vložit i do myčky nádobí a mýt při standardním programu nebo umýt v klasické vodě se saponátem.

Výška odsavače

Výška odsavače je zpravidla udávána v minimálních a maximálních hodnotách. Můžete si tedy přizpůsobit výšku libovolně. V balení jsou k dispozici dvě části "komínu", které do sebe "zapadají". Můžete si tuto výšku nastavit podle svých představ.

Recirkulace vzduchu

Nemáte-li možnost v kuchyni odvést páru ven, využijete funkci recirkulace. V běžném odsavači najdete tukový filtr, který na sebe váže mastnoty. Při recirkulaci přidáte za tukový filtr i uhlíkový, který pohlcuje pachy. Pro odsávání s recirkulací je třeba si zakoupit uhlíkový filtr Concept 61990411 -  potřebné jsou 3 kusy. Vzduch se pročistí a fouká zpět do místnosti. Schopnost tohoto filtru pohlcovat pachy je dána četností jeho užívání. Při normálním využívání 2-3× týdně má tuto schopnost cca 3-4 měsíce.

LED osvětlení

Design odsavače je velmi elegantní a vhodný do téměř každé kuchyně. Je vhodný pro montáž nad varnou zónu a jeho šířka je 90 cm. Dekorační komínový odsavač má povrchové nerezové provedení. Extra úsporné LED osvětlení vám dokonale osvítí varnou desku. Hlavní výhodou je vysoká úspora elektrické energie oproti klasickým žárovkám a výrazně delší životnost.

Dotykové ovládání

Dotykové ovládání zvyšuje atraktivitu spotřebiče a zajišťuje maximální komfort při jeho obsluze. Výhodou je snadné a rychlé čištění, díky absenci vystupujících prvků.

Časovač odsávání

Znáte to, dovaříte oběd, stáhnete jej z plotny a musíte odběhnout, i když víte, že by to chtělo ještě vyvětrat. S tímto si už hlavu lámat nemusíte. Odsavač je vybaven praktickou funkcí časovače, který vše zařídí za vás. Můžete si nastavit odložené vypnutí - odsavač všechno vysaje a vy se vrátíte zpět do čisté kuchyně bez zápachu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šírka 90 cm
Maximální hlučnost 65 db
Maximální výkon odsávání 820 m3

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Concept OPK4690

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno