Canyon Badian SW-68 fialové


Chytré hodinky, LCD barevný displej, Bluetooth, Voděodolnost, Počet dní výdrže baterie: 7, Funkce: senzor tepové frekvence, měření tlaku, monitoring spánku, notifikace, Podporovaný OS: Android, iOS. Více info

Barva


Cena 1 499 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 15 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Chytré hodinky Canyon Badian SW-68 mají 1,28" LCD displej s rozlišením 240 × 240 pixelů, baterii s kapacitou 190 mAh a skvělé funkce pro sledování zdravotního stavu a sportovních výkonů. Najdete zde funkce jako krokoměr, měření krevního tlaku, měření okysličení krve, měření srdečního tepu a mnoho dalších. Jistě oceníte také Bluetooth 5.0 nebo odolnost proti vodě a prachu IP68.

1,28" LCD displej a praktické funkce pro každý den

Chytré hodinky Canyon Badian SW-68 jsou vybaveny dobře čitelným 1,28" LCD TFT displejem s rozlišením 240 × 240 pixelů. S chytrým telefonem se spárují pomocí technologie Bluetooth 5.0 a jsou kompatibilní s operačním systémem Android 5.1+ a iOS 12.0+. Kromě základních funkcí, jako je datum, předpověď počasí, budík, notifikace, disponují také krokoměrem, fotoaparátem a ovládáním hudebního přehrávače v telefonu a připomínačem pití. K dispozici je také monitorování srdečního tepu, měření krevního tlaku a saturace kyslíkem. O výdrž se stará lithium-polymerová baterie s kapacitou 190 mAh. Hodinky tak při aktivním používání vydrží 7 dní.

  • Snímač srdečního tepu
  • Měření krevního tlaku
  • Měření saturace kyslíkem
  • Monitorování spánku
  • Měření vzdálenosti
  • Krokoměr
  • Připomínky pití
  • Menstruační kalendář
  • Upozornění na dlouhé sezení

22 sportovních režimů a zvýšená odolnost IP68

Obsahuje 22 sportovních režimů pro sledování vašich sportovních výkonů. Najdete zde například badminton, jízdu na kole, plavání, fotbal, basketbal atd. Nechybí ani G-senzor nebo PPG senzor. Pro plnohodnotné využití chytrých hodinek se pyšní zvýšenou odolností dle certifikace IP68.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

NFC Ne
Funkce měření tlaku, monitoring spánku, senzor tepové frekvence, notifikace
Bezdrátové nabíjení Ne

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Canyon Badian SW-68 fialové

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi