Canon PowerShot SX70 HS černý


Digitální kompakt, Typ obrazového senzoru: CMOS, Formát snímače: 1/2,3", Rozlišení: 20,3 Mpx, Max. rozlišení videa: 3840x2160 px, Ohnisková vzdálenost: 3,8 mm min., 247 mm max., Maximální světelnost objektivu 3.4, Podporované videoformáty: MP4, Obrazové formáty: jpeg, Elektronický hledáček, Optická stabilizace obrazu, Wi-Fi, Typ baterie: Li-Ion, Optický zoom: 65 x. Více info


Cena 14 490 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 145 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Digitální fotoaparát Canon PowerShot SX70 HS v černém provedení zaujme svým výkonem a kvalitním zpracováním. V jeho těle, připomínající zrcadlovku, se nachází kvalitní snímač CMOS 1/2,3 Back-illuminated s rozlišením 20,3 Mpx. Se snímačem spolupracuje výkonný obrazový procesor Digic 8. Pevný objektiv nabídne proměnlivou ohniskovou vzdálenost 3,8 až 247,0 mm (ekv. 35mm film 21-1 365 mm) a světelnost f/3.4 - f/6.5. 65násobný optický zoom umožní fotografování i vzdálených objektů. Samozřejmostí je také automatické zaostřování a sledování obličeje nebo určeného bodu. S fotoaparátem lze také vytvářet sériové fotografie rychlostí 10 snímků za sekundu a nahrávat video ve 4K rozlišení. Ve výbavě se dále nachází elektronický hledáček, výklopný displej, podpora Wi-Fi a HDMI výstup.

Všestranné funkce

Canon PowerShot SX70 HS je výkonný digitální fotoaparát s tělem zrcadlovky. Fotoaparát ovšem využívá pevný objektiv, který umožní opravdu univerzální využití. S tímto fotoaparátem můžete fotografovat detaily, ale také velmi vzdálené objekty. Fotoaparát disponuje 65násobným optickým zoomem. V kombinaci s digitálním zoomem dosáhne fotoaparát až 260násobného zvětšení. Světelnost objektivu se pohybuje v intervalu f/3.4 - f/6.5. Fotoaparát také umožňuje nahrávání videa v maximálním rozlišení 4K. Díky vstupu pro mikrofon, můžete mít svá videa také perfektně ozvučená.

CMOS 1/2,3 Back-illuminated snímač a Digic 8

Uvnitř fotoaparátu se ukrývá velmi kvalitní a citlivý snímač CMOS 1/2,3 Back-illuminated, který disponuje efektivním rozlišením 20,3 Mpx. K tomuto snímači je doplněn výkonný obrazový procesor Digic 8. Tento procesor je připraven zpracovávat obraz rychleji a s lepšími výsledky než u předchozích generací. Procesor umožňuje i sériové snímání s maximální rychlostí 10 snímků za sekundu.

Zaostřeno na detail

Při fotografování s digitálním fotoaparátem Canon PowerShot SX70 HS jistě také oceníte automatické zostřování. Fotoaparát využívá pokročilých technologií, které umožňují přesné a velmi rychlé zaostření. Zaostřování lze využívat ve třech režimech One Shot, Servo a souvisle. Samozřejmostí je také optická stabilizace, která využívá technologii Dual Sensing IS. Vaše snímky tak budou ostré, ať už budete fotit detail, portrét nebo například budovy či krajinu.

Elektronický hledáček a výklopný displej

Fotoaparát Canon PowerShot SX70 HS je také vybaven elektronickým hledáčkem, který disponuje úhlopříčkou 0,39" a rozlišením 2,36 milionu bodů. Hledáček pokrývá 100 % zorného pole, takže budete mít maximální kontrolu nad kompozicí fotografie. Samozřejmostí je také dioptrická korekce od -3,0 do +1,0. Na zadní straně fotoaparátu se také nachází výklopný TFT LCD displej s úhlopříčkou 3" a rozlišením 922 000 pixelů. Displej si můžete vyklopit do vámi požadované polohy a vytvářet snímky z netradičních úhlů s plnou kontrolou.

Ovládejte fotoaparát prostřednictvím telefonu

Moderní bezdrátové technologie našly své místo i u fotoaparátů. U tohoto modelu tomu není jinak a je vybaven podporou Wi-Fi připojení. Prostřednictvím Wi-Fi můžete fotoaparát spárovat s vaším telefonem a přenášet do něho fotografie a videa. Váš telefon také můžete používat jako hledáček a dálkovou spoušť. Pro přístup k těmto funkcím je potřebné mít v telefonu nebo tabletu nainstalovanou aplikaci Canon Camera Connect, která je zdarma dostupná pro platformy Android a iOS. Fotoaparát můžete samozřejmě připojovat k počítači nebo televizi klasicky kabelem, a to přes USB nebo HDMI.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 3 "
Wi-Fi Ano
GPS Ne
Max.rozlíš.videa 3840x2160
Optický zoom 65
Stabilizace obrazu Optická
Hledáček Elektronický
Min. ohnisková vzdálenost 3.8 mm
Max. ohnisková vzdálenost 247 mm

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Canon PowerShot SX70 HS černý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi