Candy MIC20GDFX mikrovlnná trouba vestavná


Vestavná mikrovlnná trouba, Vnitřní objem: 20 l, Mikrovlnný výkon: 800 W, Výkon grilu: 1000 W, Vestavěný displej, Barva: stříbrná, Výška: 38,8 cm, Šířka: 59,4 cm, Hloubka: 31,6 cm. Více info


Cena 5 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 60 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Vestavná mikrovlnná trouba Candy MIC 20 GDFX v nerezovém provedení s mikrovlnným ohřevem 800W a 20l objemem je vybavena grilem (1000 W), displejem pro kontrolu nastavených údajů, pěti úrovněmi výkonu, 95min. časovačem, roštem, otočným talířem s průměrem 24,5 cm, dětskou pojistkou, 8 programy přípravy pokrmů a funkcí odmrazování podle hmotnosti.

Jednoduché ovládání a přehledný displej, který si oblíbíte

Vestavná mikrovlnná trouba Candy MIC 20 GDFX je vybavena ovládáním, se kterým nebude mít nikdo problém. Mikrovlnná trouba totiž disponuje jednoduchým tlačítkovým ovládáním a otočným voličem, přičemž na digitálním displeji můžete sledovat, jaký program jste si zvolili a nastavit kromě času i minutku až na 95 minut.

Jednoduché ovládanie a prehľadný displej, ktorý si obľúbite - Candy MIC 20 GDFX

Bezpečnost na prvním místě

Hledáte mikrovlnnou troubu s jednoduchým ovládáním? Společnost Candy myslela při navrhování této vestavné mikrovlnné trouby na všechno. A proto ji vybavila dětským zámkem, se kterým se nemusíte více obávat o bezpečí vašich dětí v kuchyni. Vaření tak pro vás bude pohodlnější a jednodušší. 

Bohatá nabídka programů

Hledáte mikrovlnnou troubu, která nabízí bohatou možnost výběru programů? Tak potom je vestavná mikrovlnná trouba Candy MIC 20 GDFX vyrobena právě pro vás. Disponuje až 8 automatickými programy jako je například pizza, brambory, maso, zelenina, ryby. Každý uživatel této trouby ocení kombinaci grilu a mikrovlnného ohřevu, protože jídlo lze kromě klasického ohřívání v této troubě i ogrilovat. Kromě toho disponuje také funkcí rychlého vaření, která umožňuje při stisknutí tlačítka start spuštění ohřevu na 100% výkon po dobu 30 sekund, přičemž je možné opakovaným stiskem zvýšit dobu ohřevu na 95 minut o 30 sekund. Je jen na vás, který z programů si zvolíte, s každým programem bude vaše jídlo dokonale ohřáté a připravené ke konzumaci.

Praktický 2fázový ohřev

Vestavná mikrovlnná trouba Candy MIC 20 GDFX s objemem 20 l a s výkonem 800 W nabízí 2fázový ohřev, který si zamilujete hned po prvním použití. Díky tomu budete moci předem nastavit průběh ohřevu, což oceníte v případě, pokud si budete chtít rozmrazit jídlo a následně ho ohřát.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ ovládání elektronické
Gril Ano
Vnitřní objem 20 L
Mikrovlnný výkon 800 W

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Candy MIC20GDFX mikrovlnná trouba vestavná

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi

David

13. 11. 2020

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno