Candy FCTS886XL WIFI

  • Sleva

Vestavná trouba, Energetická třída A, Kapacita: 70 l, Počet funkcí: 9, Vestavěný displej: Ano, Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový, Gril: Ano, Smart ovládání mobilem: Ano, Výška: 59,5 cm, Šířka: 59,5 cm, Hloubka: 56,7 cm. Více info


Cena 8 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 90 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Inteligentní vestavěná horkovzdušná trouba Candy FCTS886XL WIFI o objemu 70 litrů je zařazena do energetické třídy A. Elegantní nerezové provedení. Dvířka jsou zhotoveny z trojitého bezpečnostního skla. Nabízí 9 programů na pečení včetně parních funkcí. Má i tangenciální ochlazování dvířek trouby. Čištění trouby pomocí páry - technologie Aquactiva a pyrolýza. Nechybí dětská pojistka pro bezpečnost vašich dětí. Ovládání pomocí dvou otočných knoflíků a dotykového displeje. Snadná manipulace s plechy díky bočním prolisem po stranách trouby a teleskopickým pojezdem. Vnitřní prostor osvětluje žárovka. Možnost propojení s aplikací hOn prostřednictvím Wi-Fi nebo Bluetooth.

 

 

 

Candy FCTS886XL WIFI

Vestavná trouba Candy FCTS886XL WIFI s objemem 70 litrů si najde místo i ve vaší kuchyni. Zaujme černými skleněnými dvířky a vrchním nerezovým ovládacím panelem a rukojetí. Nerezový ovládací panel disponuje dvěma zamačkávacími knoflíky a LED displejem, které vám umožní nastavit teplotu a programy. V nabídce má až 9 programů, mezi nimiž se nachází klasický horní a spodní ohřev, gril, rozmrazování či ventilátor.

Příprava jídla se SmartSteam

Vařte zdravěji s troubou Candy využívající technologii SmartSteam. Ta v sobě kombinuje klasické pečení s pečením v páře. Stačí jen zvolit daný program a vaše pokrmy se budou připravovat zdravěji, pomocí páry. Jídlo si zachová nutriční hodnoty a šťavnatost. Využijete při přípravě ryb, zeleniny, masa či při pečení chleba.

Smart technologie

Prostřednictvím mobilního zařízení s aplikací hOn můžete pouhým dotykem kdykoliv zkontrolovat přípravu vašich pokrmů odkudkoliv. Díky připojení k Wi-Fi s touto aplikací, vám vaše trouba umožní navštívit webové stránky, které obsahují zprávy ze světa, životního stylu a kuchyně.

Parní čištění

Trouba Candy FCTS886XL WIFI využívá čištění Aquactiva, které probíhá pomocí páry. Na dno trouby stačí nalít 300 ml destilované vody a zapnout program Aquactiva. Během půlhodiny se trouba nahřeje na 90 °C. Po ukončení nahřívání stačí nečistoty otřít navlhčeným hadrem. Kromě toho využívá k čištění i pyrolýzu. Čištění pomocí pyrolýzy probíhá při zahřátí trouby na 500 °C, z povrchu trouby se odstraní zaschlé a zatvrdlé nečistoty.

Manipulace s plechem

Vkládání či vyjímání plechů bude jednoduché. Na vnitřních bočních stěnách jsou speciální prolisy, ty vám umožní vkládat plechy do různých úrovní. Pro lepší manipulaci s plechy je trouba vybavena teleskopickými výsuvy. V balení naleznete 1× rošt, 1× plech s hloubkou 3,5 cm.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Třída energ.účinnosti A
Celk.vn.kapacita trouby 70 L
Gril Ano
Celkový výkon trouby 3500 W
Typ čištění Pyrolýzou
Horkovzdušná funkce Ano
Počet funkcí 9

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Candy FCTS886XL WIFI

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno