Candy CTP32SC/E1 indukční varná deska


Indukční varná deska, Počet hořáků/varných zón: 2, Celkový příkon desky: 3,5 kW, Výška: 5,6 cm, Šířka: 28,8 cm, Hloubka: 52,0 cm. Více info


Cena 5 961 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 60 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Indukční varná deska Candy CTP32SC/E1 je ideálním doplňkem vaší kuchyně. Se dvěma hořáky a celkovým výkonem 3,5 kW vám poskytne dostatečný výkon pro přípravu vašich oblíbených pokrmů. Se svými rozměry 5,6 cm na výšku, 28,8 cm na šířku a 52 cm do hloubky snadno zapadne do každého kuchyňského prostředí. Tato indukční varná deska je spolehlivým a efektivním nástrojem, který vám pomůže zjednodušit přípravu pokrmů.

Praktické vaření na indukční varné desce

Užijte si moderní a efektivní vaření s indukční varnou deskou Candy CTP32SC/E1. Tato varná deska s elegantním designem a vysokou kvalitou nabízí dokonalou kombinaci výkonu a snadného používání. Její indukční systém zajišťuje rychlý a rovnoměrný ohřev, čímž šetří váš čas i energii. Varná deska je vybavena 2 varnými zónami, které vám umožní přizpůsobit vaření vašim potřebám.

Komfort

Díky intuitivnímu uživatelskému rozhraní a flexibilnímu nastavení je komfortní indukční varná deska Candy chytrým řešením pro každého uživatele. Díky nejmodernějším technologiím a funkcím vám poskytne dotykové ovládání a elektromagnetickou cívku pod sklokeramickou varnou plochou, která se aktivuje pouze s kovovou pánví nebo hrncem, což zaručuje maximální bezpečnost při vaření.

Funkce časovače

Časovač na varné desce Candy CTP32SC/E1 je ideálním pomocníkem při vaření. Pomocí funkce časovače můžete nastavit požadovanou dobu vaření pro jednu nebo dvě varné zóny najednou. Po uplynutí nastavené doby se varná zóna automaticky vypne. S časovačem ušetříte čas a zajistíte, že vaše pokrmy budou vždy dokonale připravené.

Propojení výkonových zón

Link Power Zone je výkonná a flexibilní varná deska, která je navržena tak, aby vyhovovala různým velikostem a tvarům nádobí. S touto varnou deskou můžete vařit na jedné velké zóně nebo rozdělit prostor na 2 malé zóny podle svých potřeb. Ať už vaříte cokoli, varná deska Link Power Zone vám poskytne přesnou a efektivní regulaci teploty.

Středový posuvník

Centrální jezdec nabízí snadné ovládání všech zón prostřednictvím dotykového displeje. Stačí přejet prstem po displeji a máte pod kontrolou všechny funkce. Tento model je vynikající pro ty, kteří dávají přednost jednoduchému a intuitivnímu ovládání.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 28.8 cm
Typ varné desky Indukční
Počet hořáků/varných zón 2
Typ horního povrchu Indukční

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Candy CTP32SC/E1 indukční varná deska

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi