Candy CSWS4 3642DE/2-S

Zobrazit


Pračka se sušičkou, Energetická třída F, Kapacita sušení: 4 kg prádla, 1300 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 322 kWh na 100 celých cyklů, Spotřeba energie: 65 kWh na 100 cyklů praní, 17 programů praní a sušení, Smart ovládání mobilem: Ano, Odložený start: Ano, Dětská pojistka: Ano, AquaStop funkce: Ne. Více info


Cena 8 998 Kč

Sleva 6 % z předcházející ceny: 9 590 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 90 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,5 / 5

70% Kvalita
Dobrá

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Chytrá pračka se sušičkou Candy CSWS4 3642DE/2-S v bílém provedení. Kapacita bubnu je 6 kg pro praní a 4 kg pro sušení. Maximální odstřeďování činí 1 300 ot./min. Tato pračka nabízí až 17 základních (z toho 4 rychlé programy do hodiny) včetně parního programu a odloženého startu o 24 hodin. Senzorové sušení nabízí tři úrovně sušení: Extra suché, K žehlení a Do skříně. Tuto pračku se sušičkou můžete ovládat i pomocí chytrého telefonu, prostřednictvím technologie NFC a stahovat další programy a cykly. Maximální hlučnost dosahuje při praní 60 dB, při sušení 62 dB při odstřeďování 78 dB.

Chytrý spotřebič

Předem plněná, inteligentní pračka se sušičkou Candy CSWS4 3642DE/2-S v bílém provedení vypere vaše prádlo snadno, rychle a efektivně. Na jeden prací cyklus vypere 6 kg prádla a vysuší 4 kg prádla. Odstřeďování dosahuje maximálně 1 300 otáček za minutu. Mezi 17 standardními a 40 Smart Touch programy s možností odloženého startu, si jistě vyberete ten nejvhodnější pro vaše oblečení.

Programy a funkce

 • 17 základních programů + Wi-Fi programy: Bavlna, Bavlna s předpírkou, Eco 40-60 °C, Praní a sušení (Eco 40-60 °C + suché do skříně) 20 °C, Syntetika, Máchání, Odčerpání + odstředění, Sušení Vlna - Woolmark Apparel Care, Sušení Syntetika, Sušení bavlna, Vlna a ruční praní, Parní program, Snadné žehlení, Rychlý pro malé náplně 14 min, Rychlý pro malé náplně 30 min, Rychlý pro malé náplně 44 min, Rychlá perfektní bavlna 59 min.
 • Funkce: Rychlý/Nastavení míry znečištění (3), Volba sušení, Parní funkce pro snadné žehlení, Odložený start až 24 hod, Nastavení teploty praní, Nastavení otáček odstřeďování, Zablokování tlačítek.

Rychlé programy

Potřebujete-li vyprat vaše oblečení snadno a rychle, můžete si vybrat jeden ze 4 rychlých programů do hodiny (14, 30 a 44 min, nebo Perfect Rapid 59 minut). Další možností je osvěžení prádla pomocí páry, která zároveň odstraňuje nepříjemné pachy, dezinfikuje a umožňuje následné snadné žehlení.

Senzorové sušení

Tato pračka se sušičkou nabízí 3 úrovně sušení:

 • Extra suché - určené pro uložení prádla rovnou do šatníku (skříně, na oblečení).
 • K žehlení - prádlo je mírně vlhké a snadněji se žehlí.
 • Do skříně - na pověšení do skříně.

Speciální Woolmark Apparel Care

Tato chytrá pračka se sušičkou obdržela do své výbavy šetrný program určený pro sušení vlny - Woolmark Apparel Care. Tento citlivý program se postará o vlněné oblečení bez poničení vláken a také zabraňuje opotřebení, tvorbě žmolků, omezuje tření oděvů a pečlivě kontroluje teplotu sušení.

Materiál bubnu

Materiál použitý pro vanu je Silitech a buben je vyhotoven z nerezu. Použitím těchto materiálů máte jistotu dlouhotrvající kvality a nízké poruchovosti spotřebiče. Buben Shiatsu má navíc na povrchu masážní body pro šetrné zacházení s vaším prádlem.

Technologie Smart Touch

Umožňuje bezdotykové propojení inteligentní pračky se sušičkou pomocí technologie NFC s chytrým telefonem. Poskytuje možnost komunikace prostřednictvím aplikace Candy Simply-Fi s chytrým telefonem nebo tabletem s operačním systémem Android vybaveným funkcí NFC. Budete-li chtít využít chytré funkce inteligentní pračky se sušičkou, musíte nejdřív aktivovat režim Smart Touch a to nastavením ovládání do správné polohy. Poté aktivujte ve svém telefonu funkci NFC a udržujte mobilní zařízení v blízkosti loga Smart touch, které se nachází na ovládacím panelu. Hlavní funkce, které můžete využít jsou:

 • Inteligentní kontrola: nabízí jednodušší řízení pro lepší výkon. Prostřednictvím pravidelného monitoringu vás bude informovat o stavu vaší pračky se sušičkou. V případě chyby nebo poruchy vám průvodce pomůže vybrat nejvhodnější řešení.
 • Hlasový asistent: poradí vám s výběrem ideálního cyklu s třemi hlasovými příkazy (prádlo/látka, barva, stupeň znečištění).
 • Cykly: umožňuje načíst a spustit nové programy.
 • Smart péče: Smart kontrola a cykly Auto-Clean (automatické čištění) a návod k odstranění možných problémů.
 • Moje statistiky: zobrazuje statistiku praní a tipy pro efektivnější využití pračky se sušičkou.
 • Smart odložený start: tato funkce umožňuje naplánovat a rozhodnout kdy praní nebo sušení začne nebo skončí.
 • Tipy & rady: v nabídce je kompletní řada návrhů a rad jak ušetřit čas a peníze a přitom dosáhnout dokonalé výsledky praní.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 6 Kg
Max.otáčky odstřeďování 1300 ot./min.
Třída energetické účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Hodnocení

4,5 / 5

2 recenze Candy CSWS4 3642DE/2-S

70% Kvalita
Dobrá

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

ivo

6. 10. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • lehke ovladani
 • nic
 • nic

za ty penize kvalitni vyrobek


Monika

14. 3. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Dobrá

Hodnota za peníze Vynikajicí


vhodný kompromis do malé koupelny