Candy CS 5C4F0A


Vestavná myčka nádobí, Energetická třída C, Kapacita 15 sad nádobí, Spotřeba energie: 75 kWh na 100 cyklů, Maximální hlučnost: 44 dB, Spotřeba vody 9,6 na mycí cyklus, Smart ovládání mobilem, Počet programů: 8, AquaStop funkce, Automatické otevírání dveří, Výška: 81,8 cm, Šířka: 59,7 cm, Hloubka: 55,5 cm. Více info


Cena 13 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 140 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Plně integrovaná myčka nádobí Candy Rapido CS 5C4F0A o šířce 60 cm má kapacitu na mytí 15 jídelních souprav. Nabízí 8 základních programů a 20 přídavných programů v aplikaci hOn. Je vybavena invertorovým motorem, funkcí Aquastop, ukazatelem soli a leštidla, automatickým otevíráním dvířek a odloženým startem. Nabízí připojení Wi-Fi a Bluetooth. Aplikace hOn umožňuje dálkové ovládání a využití doplňkových funkcí jako Snap&Wash.

Prostorná vana Maxi Tub

Myčka nádobí Candy Rapido má prostornou vanu, která poskytuje maximální prostor pro velké kuchyňské náčiní, jako jsou plechy do trouby, krájecí prkénka a salátové mísy.

Invertorový motor Speed-Drive

Myčka je poháněna inovativním bezkartáčovým invertorovým motorem Speed-Drive, který dokáže zvýšit mycí výkon a zároveň snížit spotřebu energie.

8 mycích programů

Myčka nabízí 8 základních programů a 20 dalších programů prostřednictvím aplikace hOn.

  • Wash&Dry 35' - umyjte a usušte nádobí za pouhých 35 minut

  • Fast 59″ - mytí za méně než hodinu

  • ECO 45 °C - nejúčinnější program z hlediska kombinované spotřeby energie a vody

  • Universal 60 °C - každodenní mytí

  • Intenzivní 75 °C - pro silně znečištěné pánve a další předměty

  • Sklo 45 °C - šetrný mycí cyklus

  • Auto Wash 55 °C - 65 °C - automaticky zvolí nejúčinnější a nejefektivnější délku cyklu a teplotu podle náplně a stupně znečištění prádla

  • Předmytí - krátké studené předmytí

Automatické otevírání dvířek

Systém automatického otevírání dvířek Smart Door lze zvolit jako volitelnou funkci pro všechny mycí cykly. Během fáze sušení se dvířka automaticky otevřou na několik centimetrů, což umožní cirkulaci vzduchu v myčce a přirozené sušení nádobí. Tím se optimalizuje teplota během fáze oplachování, což výrazně snižuje spotřebu energie.

Odložený start

Myčka Candy Rapido vám nabízí možnost odložit start mycího cyklu. Můžete tedy nastavit odložení startu programu o 1 až 23 hodin.

Aplikace hOn

Aplikace hOn vám také umožňuje ovládat myčku na dálku a využívat různé doplňkové funkce a programy. Funkce Snap&Wash nabízí automatickou detekci množství, typu, materiálu a polohy nádobí a poradí vám, jak optimalizovat náplň, nebo zvolí správný, účinný a rychlejší cyklus pro dokonalé výsledky. Stačí vyfotit koše uvnitř myčky.

Vnitřní vybavení

Myčka obsahuje 2 vnitřní koše a 1 koš na příbory, které jsou umístěny v dolním koši. Má kapacitu na mytí 15 sad nádobí. Horní koš je nastavitelný, což umožňuje větší flexibilitu při plnění myčky. Příslušenství připevněné k hornímu koši je navrženo tak, aby dokonale pojmulo nože na chleba, naběračky a další dlouhé předměty. Prodloužená přihrádka na nože Maxi Ladle dokonale řeší problém s mytím dlouhých kuchyňských nástrojů. Součástí spodního koše jsou skládací držáky.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.7 cm
Maximální hlučnost 44 db
Počet souprav nádobí 15
Třída energetické účinnosti C

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Candy CS 5C4F0A

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi