Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

8 nákup

Zobrazit 8 recenzí

Popis produktu

Kulma Airstyler BRAUN Satin Hair 5 AS530 tvaruje díky parním funkcím suché vlasy. Nemusíte si tedy vlasy umývat vždy, když si je potřebujete upravit. Stisknutím tlačítka suché vlasy snadno a rychle osvěžíte!

Tvarování a obnova účesu a úžasná ochrana vlasů: horkovzdušná kartáč na vlasy Satin Hair 5

Vlny, kadeře, upravené konečky, objem ... S horkovzdušnou kartáčem na vlasy Braun Satin Hair 5 si můžete každý den vytvořit nový účes. Nebo i dva či tři! Horkovzdušný kartáč Braun Satin Hair 5 vlasy najednou suší i upravuje - a to je ani nemusíte pokaždé mýt. Stačí použít parní funkci na dodání silného proudu vlhkosti každému prameni, který upravujete.
Účes nezapomeňte zpevnit důmyslným studeným vzduchem. Bez ohledu na to, jaký účes si dnes vyberete, s horkovzdušnou kartáčem Braun Satin Hair 5 si můžete být jistá, že vaše vlasy budou krásné na pohled i na dotek. Vychutnejte si jejich lesk.

Parní funkce

Vlasy nemusíte mýt vždy, když si budete chtít vytvořit nový účes. Výkonná parní funkce vám umožňuje znovu upravit suché vlasy pomocí páry. Stačí stisknout tlačítko a teplá, jemná pára osvěží vaše vlasy - velmi užitečná funkce na dny, kdy si nemyjte vlasy, abyste i přesto získali účes podle vašich představ.

Síťový filtr

Důmyslný síťový filtr na zadní straně ergonomicky tvarované rukojeti pomáhá zabraňovat lámání vlasů. Vlasy chrání před vtažením a zachycením uvnitř přístroje. Díky tomu je úprava vlasů ještě bezpečnější. Filtr můžete navíc pohodlně složit a vyčistit.

Jedinečné nástavce

Jedinečné stylingové nástavce zabraňují vysušování vlasů a přinášejí optimální výsledky jejich úpravy, protože teplo distribuují rovnoměrně. Hladké štětiny kartáčů spolehlivě drží vlasy na dosažení efektivních výsledků úpravy účesu bez poškození kutikuly vlasů. Tři nástavce: malý kartáč (18 mm), velký kartáč (36 mm) a nástavec pro objem účesu.

Osobní nastavení

Individuální úprava vyžaduje individuální nastavení. Tři různá nastavení od Braun přizpůsobují teplotu a rychlost proudění vzduchu vašim individuálním potřebám. Vždy si můžete být jistá, že teplota a rychlost proudění vzduchu jsou vhodné pro váš typ vlasů, aby se během úpravy účesu nevysušovaly.

Kudrny

Hebké, lesklé a přirozeně vypadající lokny se vždy těší oblibě. Vytvořte si vlastní kudrnatý účes s horkovzdušnou kartáčem Braun Satin Hair 5.

Vlny

Pro nádherné hollywoodské účesy ze 40-tých let minulého století nebo jemný, přirozený vzhled - vlny dodávají účesu strukturu a půvabně lemují vaši tvář.

Upravené konečky vlasů

Dodejte vašemu účesu půvab pomocí upravených konečků. Jsou moderním zakončením jakéhokoli účesu a snadno jejich vytvoříte pomocí horkovzdušné kartáče na vlasy Braun Satin Hair 5.

Objem

Po nádherném objemu touží snad každá žena. S horkovzdušnou kartáčem na vlasy Braun Satin Hair 5 jste jen krok od luxusního objemu.

Obsah balení:

 • Horkovzdušný ondulační kartáč Satin Hair 5 AS 530
 • Velká tvarovací kartáč (36 mm)
 • Malá tvarovací kartáč (18 mm)
 • Nástavec pro zvětšení objemu

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Značka Braun
Keramický povrch Ne
Počet nastavení 3

Hodnocení

5,0 / 5

8 recenzí Braun Satin Hair 5 AS530

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Kamil

8. 3. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


Za málo peněz, hodně muziky.


Olga

5. 7. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


 • Velká spokojenost, mohu Jen doporučit????

Mohu Jen doporučit,


JAROSLAVA

6. 12. 2019

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


 • S touto horkovzdušnou kulmou jsem velmi spokojena. Předcházející výrobek mi sloužil cca 6 let k úplné spokojenosti a to
 • téměř při každodenním používání. Doufám, že i tuto novou kulmu budu používat alespoň tak dlouho. Výrobky Braun
 • jsou mé oblíbené.

Daniela

10. 7. 2019

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


 • Šetrný k jemným vlasům
 • Výkon
 • Nádstavce

Vyzkoušela jsem různé kulmofény, ale tenhle je pro mě top. Vlasy krásně uhladí. Výkon 1000 Watt super.