Bose TV Speaker černý


Soundbar, Barva černá, Bluetooth, 1 × HDMI port, 0 × USB port, 1 × optický vstup. Více info


Cena 6 490 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 65 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

2,0 / 5

60% Kvalita
Dobrá

40% Hodnota za peníze
Průměrná

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Stylový soundbar Bose TV Speaker v černém provedení vás uchvátí nejen svými inovativními funkcemi, ale i elegantním designem s nízkým profilem, který vkusně doplní každý moderní interiér. Sledované filmy či přehrávané skladby budou mít vyvážený zvuk s vysokou kvalitou a výraznými basy (použijte tlačítko "Bass" pro ještě větší sílu), díky čemuž se umocní celkový zážitek. Specifikem je připojení Bluetooth pro snadné streamování oblíbených skladeb z chytrých telefonů či tabletů a režim "Dialog", který ještě více zdůrazní hlasy herců. Zařízení připojíte k vašemu televizoru pomocí optického zvukového kabelu nebo kabelu HDMI (prodává se samostatně) a o ovládání se postará univerzální dálkový ovladač.

Inovativní technologie

Bose TV Speaker dokáže skvěle vylepšit systém Solo 5. Je výrazně hlasitější, má jasnější dialogy a celkově zlepšuje akustický výkon. Potěší i připojení HDMI-CEC, aby byl soundbar kompatibilní s dnešními A/V zařízeními a dálkovým ovládáním televizoru. Zařízení má navíc elegantní design s nízkým profilem, který brání blokování spodního okraje televizoru.

Více hudby

Zařízení má také připojení Bluetooth, takže můžete poslouchat vše co chcete a kdy chcete. Stisknutím tlačítka "Bluetooth" na dálkovém ovládání spárujte zařízení a můžete si tak bezdrátově přehrávat svou oblíbenou hudbu či podcasty.

Více basů

Reproduktor dokáže dodávat překvapivě bohatý a hluboký zvuk i přes svou malou velikost. Pokud vám přece jen basy nebudou stačit, můžete stisknout tlačítko "Bass" na dálkovém ovladači a mohutných basů bude ještě více.

Jasné dialogy

V režimu "Dialog" analyzátor tohoto zařízení zpracovává a analyzuje to, co právě sledujete, aby ještě více zdůraznil hlasy herců, takže budete moci jasněji slyšet každé slovo a rozumět každé konverzaci.

Snadné nastavení a použití

Soundbar používá připojení k vašemu televizoru, pomocí optického zvukového kabelu (součást balení) nebo kabelu HDMI (prodává se samostatně), takže můžete zařízení rychle připojit a začít si užívat sledování vašeho oblíbeného programu. A díky HDMI-CEC můžete pomocí dálkového ovladače televizoru ovládat hlasitost reproduktoru. Po zapnutí rozpozná signál z televizoru a automaticky se zapne.

Možnosti rozšíření

Pokud byste chtěli ještě více basů nebo byste rádi rozšířili svůj systém, můžete přidat kabelový subwoofer a zažít tak basy jako v kině. Bose TV Speaker je kompatibilní s moduly Bose Bass Module 500 a Bass Module 700 (propojovací kabel modulu Bose Bass se prodává samostatně).

Pokud se chcete dozvědět více, podrobnosti o domácích kinech a soundbarech najdete v našem magazínu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Počet HDMI portů 1

Hodnocení

2,0 / 5

1 recenze Bose TV Speaker černý

60% Kvalita
Dobrá

40% Hodnota za peníze
Průměrná

Jak pracujeme s recenzemi

Petr

3. 11. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Dobrá

Hodnota za peníze Průměrná


  • kvalitní provedení
  • kompaktní rozměry
  • podporuje propojení HDMI ARC
  • podporuje připojení Bluetooth
  • nepodporuje propojení HDMI CEC
  • balení neobsahuje HDMI kabel, pouze optický kabel
  • přiložen pouze velmi stručný manuál v češtině
  • zvukový projev

Po přečtení velmi kladných recenzí na internetu jsem byl po zprovoznění zklamán zvukovým projevem. Na tak malý soundbar až moc hutné basy, musel jsem je zkrotit ztlumením. Středy a výšky jsou nevýrazné, po zapnutí funkce dialog se středy ještě více potlačí na úkor divně zvýrazněných výšek. K posílení zvuku levných TV asi vhodné, u TV s cenou nad 15000 Kč se žádný zázrak nekoná. Manuál je minimalistický, pouze s odkazem na internet s rozšířeným manuálem v angličtině, což komplikuje využití všech možností nastavení. Cena kolem 7000 Kč je přemrštěná, reálnou hodnotu bych odhadnul tak na 4000 Kč. Pokud je možnost, před nákupem doporučuji nejprve soundbar vyzkoušet.