Bose SoundLink Micro bílý


Bezdrátový reproduktor, Barva bílá, Bluetooth, Certifikace IPX7, Typ baterie: Li-Ion. Více info

Barva


Cena 2 790 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 28 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Kompaktní přenosný reproduktor Bose SoundLink Micro Bluetooth v bílé barvě vyniká skvělým zvukem, výdrží 6 hodin a odolností IP67.

Maličký a nenápadný

Nezáleží na tom, co právě děláte - pěší turistiku, cykloturistiku nebo relaxujete - tento reproduktor s vámi udrží krok při všech dobrodružstvích. Dokáže dodávat bezkonkurenční zvuk i přes jeho drobné rozměry. Je vybaven silikonovým popruhem odolným proti protržení. Můžete ho vzít všude s sebou, ať už se vydáte kamkoli.

Získáte více

Každý detail reproduktoru - od převodníku vlastní konstrukce až po silikonové pasivní zářiče - je určen na věrnou reprodukci zvuku.

Všude, kamkoli se vydáte

Bluetooth reproduktor je navržen tak, aby vám mohl věrně sloužit všude, kamkoliv se vydáte. Je to zkrátka cool box, který můžete kamkoli zavěsit, upevnit na kolo či na batoh. Jeho popruh je odolný proti protržení a je velmi spolehlivý, takže si můžete být jisti, že bude pevně držet.

Odolá i vodě

Pokud jde o voděodolnost, při tomto reproduktoru byla jako výchozí hodnota použita odolnost podle IPX7 a dále se zkoušelo, co všechno je možné. Reproduktor byl pečlivě testován na všechny druhy možných situací. Je konstruován tak, aby vydržel, i když vám spadne do bazénu nebo do oceánu. Nemusíte panikařit, když spadne do vody. Stačí ho vytáhnout a bude hrát dál.

Odolné materiály

Reproduktor má pevnou vnitřní konstrukci a vnější povrch je ze silikonu. Tento vysoce kvalitní, a na dotek příjemný materiál umožnil eliminovat co nejvíce švů, spojů a mezer, jak je to jen možné (což brání vzniku proláklin, škrábanců a prasklin).

Špičkové vlastnosti

  • Aplikace Bose Connect - Ovládejte Bluetooth připojení reproduktoru přes aplikaci Bose Connect. Pro chvíle, kdy se vám hlasitost nebude zdát dostatečně hlasitá, použijte aplikaci pro zapojení dvou reproduktorů SoundLink Micro v režimu Party Mode. Nebo přepněte do režimu Stereo Mode.

  • Baterie - Na jedno nabití si užijete až 6 hodin hudby, která je hluboká, bohatá a plná života.

  • Hlasové příkazy Siri & Google - Nemáte svůj telefon ve vaší blízkosti? Nebojte se. Stačí stisknout a podržet multifunkční tlačítko pro přístup k hlasovému vstupu pro aktivaci funkce Siri nebo Google Assistant přímo z reproduktoru.

  • Hlasitý odposlech - SoundLink Micro umožňuje přijímat hovory přímo přes reproduktor, takže slova jsou srozumitelnější a hovor je čistší, méně utlumený.

  • Hlasové pokyny - Hlasové pokyny vás provedou Bluetooth párováním. Můžete se připojit ke dvěma zařízením - a reproduktor si pamatuje osm posledních připojených zařízení.

  • Voděodolnost - SoundLink Micro je opravdu voděodolný. A nevadí, ani když spadne do vody. Konstruktéři se nespoléhali pouze na vnější plášť a na to, aby se přes něj voda nedostala dovnitř. Použili materiály, jako silikon, aby vytvořily utěsnění kolem vnitřních technologií. Voděodolnost SoundLink Micro je hodnocená podle IPX7 a je překročená.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Wi-Fi Ne
Bluetooth Ano
USB port Ne
Integr. čtečka karet Ne
Airplay Ne
NFC Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Bose SoundLink Micro bílý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi